Cuma, Mayıs 14, 2021
Ana Sayfa Diziler Alev Alev 25. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Çelebi'nin Ölüm Haberi Geliyor!

Alev Alev 25. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Çelebi’nin Ölüm Haberi Geliyor!

-

Show Tv’nin sevilen dizisi Alev Alev, 25. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Çiçek, İskender’in annesi tarafından da kovulunca, ne yapacağını bilemez. Ne işi, ne parası ne de gidecek yeri olmayan Çiçek’e, İskender kendisinin olduğunu söyler. Ona tam aşık olduğunu söyleyecekken Çiçek, İskender’e engel olur. Alev Alev 25. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Çelebi’nin ölüm haberi geliyor.

Perşembe Dizileri 2020

Çelebi’nin Ölüm Haberi Geliyor!

Alev Alev 25. bölüm 1. fragmanında; Çelebi’nin annesi oğlunun intihar ederek hayatını kaybettiğini öğreniyor. Zeyno, Rüya ile Ömer’i el ele görüyor. Ömer Zeyno’ya, Rüya’yla evleneceklerini söylüyor. Seher Cemre’ye, kocasının ölmesinin durumu değiştirmeyeceğini, onu oğlunun çevresinde görmek istemediğini söylüyor.

İşte Alev Alev 25. bölüm 1. fragmanı….

ALEV ALEV 24. BÖLÜM ÖZETİ!

Rüya, Çiçek’in avukatlığını üstlenir ve ona, kendisinin istediği gibi ifade vermesini ister. İskender’e de aynı şekilde kendi istediği gibi ifade vermesini ister. Çiçek, serbest kalır. İskender, tam aklanmadığı için bir mahkemeye daha çıkar. Çiçek, Atlas’ı mahkemeye götürür ve onun ifadesi sayesinde İskender serbest kalır.

Tomris, Atlas’dan durumu öğrenince çok sinirlenir ve Çiçek’i evden kovar. Annesi Çelebi’nin yanına gidip ona, İskender’le uğraşmayı bırakmasını ister. Çelebi, çıktığı mahkemede tüm suçları üstlenir. Adamından son kez bir şey istediğini söyler. Oda, Ozan’ı öldürmesi olur.

Rüya, İzmir’e gitmeye karar verir. Son ana kadar gözleri Ömer’i arar. Çiçek, gidecek yeri olmadığı için Rüya’nın evine gider. Rüya, onu ikinci kez evden kovar. Atlas, İskender’i arayıp anneannesinin Çiçek’i kovduğunu söyler. İskender, yolda kapkaça uğramış Çiçek’i alıp eve götürür.

Çelebi’nin adamı, Ozan’ı köşeye sıkıştırır. Son anda Ömer, yetişir. Ama ikili yere yığılır. Çelebi, Ozan’ın öldürüldüğü haberini alır. Artık hapisten çıkma ümidi olmadığı için kemerle kendisini asar. Gardiyan, yemek vermek için içeri girdiğinde Çelebi’yi, asılı bir vaziyette bulur.

Ömer, Rüya’yı yolda yakalayıp ondan gitmemesini ve onu çok sevdiğini söyler. Rüya, gitmekten vazgeçip Ömer’e sarılır. İskender, Çiçek’le kahvaltı yaparken annesi gelir. Çiçek’i evden kovar.

Alev Alev 25. Bölüm Ön İzleme Yayında! İskender Çiçek’i Yalnız Bırakmak İstemiyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Hazal Kaya: Çok Zorlandım, Çok Yoruldum Ama Hep Çok Sevdim

Hazal Kaya: Çok Zorlandım, Çok Yoruldum Ama Hep Çok Sevdim

0
Yayınlandığı dönemde reyting rekorları kıran Aşk-ı Memnu dizisinin set fotoğrafçısı Şinasi Serçe, sette çekilen fotoğrafı Instagram'da paylaşınca, Hazal Kaya da aynı fotoğrafı sayfasında yayınladı....
Defne Samyeli Yaza Hazır!

Defne Samyeli Yaza Hazır!

Onur Saylak ve Gözde Yılmaz'dan Nikah Fotoğrafı

Onur Saylak ve Gözde Yılmaz’dan Nikah Fotoğrafı

Demet Özdemir'den Duygusal Veda

Demet Özdemir’den Duygusal Veda Paylaşımı