Perşembe, Nisan 8, 2021
Ana Sayfa Diziler Alev Alev 22. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Cemre Kızının Velayetini Alıyor Mu?

Alev Alev 22. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Cemre Kızının Velayetini Alıyor Mu?

-

Show Tv’nin sevilen dizisi Alev Alev, 22. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; İskender, Çiçek’i korumak için Bülent’i öldürür. Atlas, Çiçek zannettiği Rüya’ya babasının depodan çıkmadığını söyler. Rüya, depoya gittiğinde Çiçek’i çok korkmuş vaziyette bulur. Tomris, Bülent’in ortadan kaybolmasına pek şaşırmaz. Ama Rüya, Çiçek’te bir gariplik olduğunu anlar. Alev Alev 22. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Cemre, kızının velayetini alıyor mu?

Perşembe Dizileri 2020

Cemre Kızının Velayetini Alıyor Mu?

Alev Alev 22. bölüm 2. fragmanında; Çelebi, kızının velayetini Cemre’ye kaptırmamak için elinden geleni yapıyor. Annesiyle iş birliği yapıp Cemre’nin kendisine ihanetinin fotoğraflarını çektirmek istiyor. Mahkeme günü geldiğinde hakim kararını veriyor.

İşte Alev Alev 22. bölüm 2. fragmanı…..

ALEV ALEV 21. BÖLÜM ÖZETİ!

Çelebi, Ozan’la Cemre’yi öpüşürken gördükten sonra hemen dönüp gider. Adnan’a, Ozan için bir pusu kurmasını emreder. Ona tuzak kırmak için, Esin Ece’nin yerini bildiğini söyleyecek olan biri tarafından onu aratır.

İskender, Bülent’i alıp onu yurt dışına çıkmak için ikna eder. Çelebi, İskender’in sekreterinden durumu öğrenip Bülent’in serbest kalmasını sağlar. Bülent, eve gelip, Çiçek’in üzerinde ne varsa üzerine geçirmek için pazarlık yapar.

Çiçek, Bülent’in elinden Atlas’ı almak için ona üzerine olan tüm mal varlığını vermeyi kabul eder. Atlas Çiçek’e, bahçede birini öldürdüğünü ve ondan sonra mahsene kapattığını söyler. Bülent onların konuşmalarını duyar. Çiçek, Atlas’ın söylediği yere girer ve orada bir ceset görür.

Dönerken Bülent Çiçek’i yakalar. Atlas, babasının Çiçek’i oraya götürdüğünü görüp İskender’i arar. İskender, tam Bülent Çiçek’i boğacakken yetişir. Bülent’i etkisiz hale getirip Çiçek’i kurtarır. Çelebi, eve geldiği zaman Cemre’nin kafasına vurduğu şeyle bayıltır ve sonrasında ona işkence etmeye devam eder.

Cemre, Güneş’le Ozan’a haber gönderir. Ozan, emniyetle işbirliği yapıp dinleme cihazını Güneş’le, Cemre’ye gönderir. Cemre, Çelebi’ye verdiği ilaçla uyuduğu sırada onun çalışma odasına dinleme cihazı yerleştirir.

Tomris’in, masum olduğu anlaşılır. Ama masum olduğunu kanıtlaması için para ödemesi gerekir. Tomris, o ödenecek parayı kabul eder. Eve gelen Dursun beyle özel konuşan Çelebi, sevkıyatın yerini değiştirmek zorunda olduklarını, yoksa sarnıçtaki gibi bir yangın çıkarmak zorunda olduklarını konuşur. Dinleme cihazından duyan emniyet yola çıkar.

Cemre, aldığı işaretten sonra, tüm davetlilere Çelebi’nin kendisine yaptığı şiddeti gösterip anlatır. O sırada polisler evin kapısını çalar. Çelebi, tarihi eser kaçakçılığından göz altına alınır.

ev Alev 22. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Bülent’in Ölümü Ortaya Çıkacak…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Nehir Alihan'ı Bahar'ın Tuttuğunu Anlıyor

Baraj 35. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Nehir Alihan’ı Bahar’ın Tuttuğunu Anlıyor!

0
Fox Tv'nin sevilen dizisi Baraj, 34. yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Azra'nın mesaj silinince Nehir, Nazım'a bir şey ispatlayamıyor. Nazım'ın, kendisine...