Cumartesi, Nisan 17, 2021
Ana Sayfa Diziler Akrep 17. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ayşem Ölüyor Mu?

Akrep 17. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ayşem Ölüyor Mu?

-

Star Tv’nin sevilen dizisi Akrep, 17. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Perihan, Ahmet’in karşısına çıkıp ailesinden uzak durmasını, eğer durmazsa onu öldürmekle tehdit eder. Aras’la görüşen Perihan, ondan kendisi için çalışması karışlığında ona oğlunu vereceğini söyler. Efe, Merve’ye olan zaafını canıyla öder. Akrep 17. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ayşem ölüyor mu?

Perşembe Dizileri 2020

Ayşem Ölüyor Mu?

Akrep 17. bölüm 2. fragmanında; Ferda, babasından sakladığı Ayşem’i Ahmet buluyor. Ayyem, babasıyla tanıştıktan sonra onu baba olarak kabul etmiyor. Ahmet, tüm kötü işleri bırakacağına dair ona söz verse kar etmiyor. Ferda, Ayşem’i kanlar içinde yerde buluyor. Ayyem’e kim ne yaptı?

İşte Akrep 17. bölüm 2. fragmanı…

AKREP 16. BÖLÜM ÖZETİ!

Ferda, babasıyla Ayşem’i mezarlıkta buluşturup onun gerçek yüzünü gösteriyor. Ahmet, bunu yaptığı için Ferda’yı takibe alıyor. Ayşem, kendisine yardım isteyen bir kadın için Eskişehir’e gidiyor. Annesine bir mektup yazıyor ve mektupta; Ahmet’in kendisine şiddet uyguladığı için dava açabileceğini yazıyor.

Ferda, eve geldiğinde Ece’yi elinde annesinin kendisine verdiği Akrep zehrinin olduğu şişeyle buluyor. Ece’nin o zehri içtiğini düşünüp telaşlanıyor. Ama onun, bebeğine verdiğini öğrenince rahatlıyor. Perihan, Ece’yi almak için Ferda’nın evine gidiyor. Ancak, bunu başaramıyor.

Duru, kocasının kumar borcunu vermek için kumarhaneye gittiğinde Aras’la karşılaşıyor. Aras’la tartışıp orayı terk ediyor. İkinci oraya parayla gidip kocasının borcunu veriyor. O sırada Ferda’nın ihbar etmesiyle kumarhaneye polis baskın yapıyor. Aras ile Duru, öpüşürken Ferda onları izleyip kayıt alıyor.

Ahmet, Efe’den Merve’yi kaçırmasını istiyor. Efe, üzülerek Merve’yi kaçırıyor. Aç susuz kalan Merve’nin görüntüsünü Ferda’ya gönderen Ahmet, ondan Ayşem karşılığında kızını istiyor. Ferda, elindeki görüntüyü herkese izletiyor. Aras, Efe’nin sayesinde Merve’yi oradan kaçırmayı başarıyor.

Ama kendisine gelen telefon karşısında ne yapacağını bilemiyor. Ahmet, eğer Merve’yi verirse kız kardeşi İpek’i unutacağı konusunda onu tehdit ediyor. Aras, arabasında olan Merve’yi, annesine verip vermeme konusunda düşünüp kalıyor. Ahmet, Merve’yi kaçırdığı için Efe’ye işkence yapıyor. Aras, kendisine gelen telefondan sonra ne karar vereceğini bilemiyor.CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

meral-cetinkaya

Usta Oyuncu Meral Çetinkaya “Projelerin Hiç Birinden Tatmin Olmadım”

0
Ünlü sanatçı Meral Çetinkaya, geçtiğimiz günlerde Hülya Koçyiğit'in sunduğu 'Film Gibi Hayatlar' programına konuk oldu. Çetinkaya, "Geçmişimi çok hatırlamıyorum, belki de hatırlamak için çok...

Edis Davayı Kaybetti!

oyku-celik

Öykü Çelik “Düğün 2022’de”