Cumartesi, Nisan 17, 2021
Ana Sayfa Diziler Seni Çok Bekledim 11. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Kadir Ayliz'in Hastalığını Öğrenecek...

Seni Çok Bekledim 11. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Kadir Ayliz’in Hastalığını Öğrenecek Mi?

-

Star Tv’nin sevilen dizisi Seni Çok Bekledim, 11. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Erol, Meryem’in Selo’yla bir olup kendisine oyun oynadıklarını öğrenip üzülür. Mihre, babasının mezarının açılmasını istemez İsmet’le Songül, Selo’nun Kadir’in kardeşi olduğunu anlayıp gizlice DNA testi yaptırır. Selo ile Kadir, kardeş çıkar. Seni Çok Bekledim 11. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Kadir, Ayliz’in hastalığını öğrenecek mi?

Cuma Dizileri 2020

Kadir Ayliz’in Hastalığını Öğrenecek Mi?

Seni Çok Bekledim 11. bölüm 1. fragmanında; Ayliz, hastalığını Kadir’e söyleyip söylememe konusunda tereddüt yaşıyor. Kadir, Ayliz’in kendisinden bir şeyler sakladığını anlıyor. Mihre, Selo’nun evinin yakınında olmasını istemiyor. Cemal, İsmet’le Songül’ün bir şeyler bildiğini anlıyor. İsmet ile Songül’ün, hayatı tehlikeye giriyor.

İşte Seni Çok Bekledim 11. bölüm 1. fragmanı…

SENİ ÇOK BEKLEDİM 10. BÖLÜM ÖZETİ!

Sibel, yoğun bakımdan normal odaya alınır. Cemal, hemen adamını Sibel’in yanına gönderip, polislere kendilerini ele verecek ifade vermemesini söyleyip onu tehdit eder. Mihre, hastaneden çıktıktan sonra Sibel’in eve getirilmesini istier.

Cemal Mihre’ye, Kadir’in kendisini onun babasını öldürdüğünden şüphelenip mezarını açtırmak istediğini söyler. Mihre, onların kavgasından babasının mezarında rahatsız edilmesini istemez. Kadir annesine, Cemal’le kendileri arasında bir karar vermesini, o olduğu sürece o evde yaşamayacaklarını söyler.

Erol, aşık olduğu Meryem’in, Selo’yla iş birliği yapıp kendisine oyun oynadığını öğrenince büyük hayal kırıklığına uğrar. Onlara her şeyin bir kaza olduğunu anlatır. Daha sonra intihar etmek için arabasını son gaz sürer. Polislere yakalanınca eve döner. Meryem, abisinin hapiste öldürüldüğünü öğrenir.

Songül, Sibel’le Cemal’in konuşmalarından Erol’un onların oğlu olduğunu duyar. İsmet, Kadir’in diş fırçasını alıp Selo’ya kardeş olup olmadıklarını anlamak için DNA testi yaptırır. Testin sonucunu alan İsmet, Kadir’le Selo’nun kardeş olduklarını öğrenir. Ona bu durumu söylemek için zaman kollar.

Meryem, abisinin cenazesini kaldırdıktan sonra Erol’un evini basar. Selo’da, ona engel olmak için peşinden girer. Meryem, abisinin masum olduğunu, Cemal’in onu tehdit edip suçu üzerine aldırdığını haykırır. Selo da Hasan’ın, mahkemede gerçekleri söylemeye karar verdiğini anlatır.

Kadir, Erol’un gerçekleri anlatıp teslim olmasını ister. Cemal, Erol’la birlikte annesi ve Sibel’in de yalan ifade verdiğini söyler. Kadir, dönen dolapları duyunca şok olup ne yapacağını bilemez. İsmet, Kadir’e Selo’yla kardeş olduklarını söylemek için yanına gider. Kadir, sonra deyip İsmet’i geçiştirir.

Seni Çok Bekledim Dizisi Final Mi Yapıyor?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Halise Öz Torununu Mu Öldürecek

Sefirin Kızı 49. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Halise Öz Torununu Mu...

0
Star Tv’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı, 49. yeni bölümüyle 19 nisan pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Mavi, hamile olduğunu öğrendikten sonra ne...
Seren Serengil

Seren Serengil’den Sevenlerini Üzen Açıklama