Cumartesi, Nisan 10, 2021
Ana Sayfa Diziler Alev Alev 20. Bölüm Ön İzleme Yayında! Cemre Çelebi'nin İpini Çekebilecek Delil...

Alev Alev 20. Bölüm Ön İzleme Yayında! Cemre Çelebi’nin İpini Çekebilecek Delil Arıyor!

-

Show Tv’nin sevilen dizisi Alev Alev, 20. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Çelebi, İskender’i öldürmeyeceğini ama süründüreceğini söyleyip ona savaş açar. Rüya, Ömer ile Zeyno arasında bir şeylerin tekrar başladığını zanneder. Arzu Çiçek’in yanına gelip İskender’in ona aşık olduğunu söyler. Alev Alev 20. bölüm ön izlemesi yayınlandı. Cemre, Çelebi’nin ipini çekebilmek için delil arıyor.

Perşembe Dizileri 2020

Cemre Çelebi’nin İpini Çekebilecek Delil Arıyor!

Alev Alev 20. bölüm ön izlemesinde; Ozan, Cemre’ye bir not gönderiyor. Ona, yakında Çelebi’nin bir tarihi eser kaçakçılığı sevkıyatı olduğunu ve ondan bununla ilgili ip ucu bulmasını istiyor. Cemre, Çelebi’nin konuşmalarını dinliyor. Odasını karıştırıp, kasasını açmaya çalışırken Çelebi içeri giriyor. Cemre, Çelebi’ye yakalanacak mi?

İşte Alev Alev 20. bölüm ön izlemesi…

ALEV ALEV 19. BÖLÜM ÖZETİ!

Ömer, Zeynep’le konuşurken Rüya, onları görür ve kıskanır. Ozan’ın Arkeolog arkadaşı, ona verdiği sikkelerin bir tanesinin yurt dışında yapılan açık arttırmalarda, yirmi bin eurodan alıcı bulacağını söyler. Cemre, başka seçeneği olmadığı için kızı için eve geri döner.

Çelebi, Cemre’yi boşanmayı iptal etmek için zorlar. Eğer evrakları imzalamazsa, o evden gideceği konusunda onu tehdit eder. Cemre, kızı için evrakları imzalar. Rüya, Cemre’nin alı konulduğuna dair şikayette bulunup polislerle birlikte onu almaya Çelebi’nin evine girer. Cemre ona, zorla getirilmediğini ve boşanmaktan vazgeçtiğini söyler.

İskender, Atlas’a sürpriz hazırlar ve Çiçek’te onunla birlikte gider. Atlas, çok güzel bir gün geçirir. Dönüşte Ali, onları mutlu bir şekilde döndüklerini görüp, Çiçek’e yine bir karar vermesini ister. İskender’in ona aşık olduğunu, kendisini onun yüzünden ayrıldığın düşünür.

Çiçek’in kararı Atlas’tan yana olunca Ali ona, keşke o yangında ölmüş olmasını istediğini söyleyip gider. İskender, Çiçek’e aşık olduğunu kendisine itiraf edemezken Arzu, onun ona, aşık olduğunu anlar. Zeynep’in konuşmaları Rüya’nın kafasını karıştırır.

Çelebi, başkanlık secimi için zorla yanında durur. Orada Ozan’ı görür ve onunla konuşur. Cemre Ozan’a, onlara zarar gelmemesi için kendisinden uzak durmasını ister. Ozan. ona Çelebi’nin peşinde olduğunu ve onsuz bir hayat düşünemediğini söyler.

Cemre Ozan’a, savaşmaktan pes etmediğini söyler. Çelebi, Cemre’ye ancak aynı evden ölerek çıkabileceklerini söyler. Ozan, Güneş’ten Cemre’ye mesaj gönderir. Güneş, annesinin o evde neler yaşadığını ve oradan mutlu başka hayat yaşamak istediğini için, ona o mesajı verir.

Cemre, o evde kalıp Çelebi’nin açığını bulup onu hapse göndermek için orada kalıp Ozan’a haber vermesi gerektiğini anlar. Bülent, Atlas’ı almak için eve gelir. Çiçek ona, karşı durur. Ali’yi, Atlas için terk eden Çiçek, Tomris’i görmeye gider. Ona, artık Atlas’ın kendisiyle konuştuğunu söyler.

 Alev Alev 20. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Çiçek İskender’in Kendisine Aşık Olduğunu…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

ezgi-sertel

Ezgi Sertel ‘in Bilinmeyen Mesleği

0
TRT’nin sevilen programı Fazlası Zarar’ın güzel sunucusu Ezgi Sertel ’in kimsenin bilmediği bir özelliği olduğu ortaya çıktı. Güzel sunucunun 2000 yılında İstanbul Üniversitesi Orman...
oguzhan-koc

Oğuzhan Koç “Bence De Zor” Diyor

defkhan-kimdir

Defkhan Kimdir?