Pazartesi, Nisan 19, 2021
Ana Sayfa Diziler Akrep Dizisi Bu Akşam Yok Mu? Dizinin 16. Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Akrep Dizisi Bu Akşam Yok Mu? Dizinin 16. Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

-

Star Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Akrep, 15. son bölümüyle geçtiğimiz hafta ekrana gelmişti. Dizinin 16. yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Akrep dizisinin yeni bölümü bu hafta ekrana gelip gelmeyeceği konusu merak edilmeye başlandı. Akrep dizisi bu akşam yok mu? Dizinin 16. yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Perşembe Dizileri 2020

Akrep Dizisi Bu Akşam Yok Mu?

Akrep dizisinin 16. bölümü bu akşam Star Tv ekranının yayın akışında yok. Dizinin bir süre çekimlerine ara verildiği söylentileri dolaşırken, yapım şirketi ve Star Tv’den henüz net bir açıklama yapılmadı.

AKREP 15. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Ferda, Perihan’ın şikayeti üzerine Fikret’i öldürmek suçundan göz altına alınır. Ayşem, yine onu savunur ve Ferda, delil yetersizliğinden serbest bırakılır. Karakol dönüşünde Perihan, arabasını Ferda’nın üzerine sürdürür. Ferda, ezilmekten zor kurtulur.

Perihan, Ferda’ya şişe içinde bir Akrep zehri verir. Ona, o zehri için kurtulmasını söyleyip onu tehdit eder. Ferda’da, Perihan’a karşı büyük bir savaş açar. Önce, Duru’yu yanına çağırıp İpek ile Merve’yi birbirlerine düşürmesini ister. Sonra, İpek’i arayıp ondan Ece’yi yanına getirmesini ister.

Ece, babasının da öldüğünü öğrendikten sonra hiçbir şey yeyip içmez. Evdekiler onun peşinde pervane olur. İpek, alış veriş yapıp eve geldiğinde Ece’nin bayıldığını görür. Perihan, hemen eve doktor çağırır. Şahin, İpek’in daha babasının yeni ölmesine rağmen eve alış veriş paketleriyle gelmesine çok kızar.

Onun elindeki paketlerini götürüp çöpe atar. Onların tartışmalarını Aras görür ve İpek’e Şahin’in kötü davranmasına tahammül edemeyip onunla yumruklaşır. Kavga, sırasında İpek düşüp bayılır. Efe, Merve’yle yakınlık kurmaya başlar. Duru, İpek ile Duru’yu birbirine düşürmek için fırsat kollar.

Fırsatta ayağına gelir. Merve’nin arkadaşı eve gelir ve onlar Şahin’le sohbet ederken İpek’in yanına gidip, kocasının aşağıda olduğunu söyler. İpek onları sohbet edip gülüp eğlenirken görünce Merve’nin arkadaşını kovar. Daha sonra bu yüzden Merve’yle kavga eder.

İşler Ferda’nın istediği gibi gelişir. Ferda, İpek’in abisinin evine geldiğini fırsat bilip ondan Ece’yi yanına getirmeye ikna eder. Ahmet, Ferda’dan kızının mezarına gitmek ister. Oda götürür. Ferda, evi dağıtıp Ayşem’e konum atar. Ayşem, evi dağınık görünce annesinin gönderdiği konuma gider.

Bu sırada İpek, Ece’y Ferda’nın evine bırakır. Ece, içeri girip teyzesini ararken Akrep zehrini bulur. Ahmet, mezardan çıkan fotoğraflardan kızının avukat Ayşem olduğunu öğrenir. O sırada Ayşem, oraya gelir.

Akrep 16. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Ferda Ahmet’e Ters Köşe Yapıyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Melisa Döngel ve Guadio Senia Aşkı Kısa Sürdü

Melisa Döngel ve Guadio Senia Aşkı Kısa Sürdü

0
Sen Çal Kapımı dizisiyle ünlenen Melisa Döngel DJ Guido Senia ile aşk dedikodularıyla gündemdeydi. Bir süre önce birlikte tatile gittiği iddia edilen Melisa Döngel...
Fahriye Evcen: Hadi Yaz Gelsin

Fahriye Evcen: Hadi Yaz Gelsin

Deren Talu'dan Bikinili Poz

Deren Talu’dan Bikinili Poz