Ana SayfaDizilerAlev Alev 2. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Cemre Kızını Da Alıp Kaçabilecek...

İlgili Postlar

Alev Alev 2. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Cemre Kızını Da Alıp Kaçabilecek Mi?

Show Tv’nin yeni dizisi Alev Alev, 2. yeni bölümüyle 12 kasım perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Rüya, Ömer’in ceketinin ve cüzdanının kendisinde olduğunu söyler. Ömer’de ona telefon numarasını verir. Rüya, alevlerin içine girip kendisini kurtaran Ömer’den hoşlanmaya başlar. Ömer’de, ondan hoşlanmaya başlar. Bakalım ikili arasında büyük bir aşk mı doğacak? Alev Alev dizisinin 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Çelebi, her yerde Cemre’nin ölüsünü yada dirisini arıyor. Cemre, kızını da alıp kaçabilecek mi?

Perşembe Dizileri 2020

Cemre Kızını Da Alıp Kaçabilecek Mi?

Alev Alev dizisinin 2. bölüm 2. fragmanında; Cemre, kaçmak istiyor. Ama Çelebi’nin kendisini yakalamasından ve yakaladıktan sonra yapacaklarından da korkuyor. İskender, Rüya’nın nişanı atmasından sonra onun babasına kızıyla nişan yoksa ortaklığında olmayacağını söylüyor. Rüya’nin karşısına çıkan İskender, attığı yüzüğü gösterip o yüzüğü tekrar takmak için kendisine yalvaracağını söylüyor. Çelebi, Tomris’e gidip karısının ölmüş olmadığını, ölmüş gibi gösterilmiş olup olamayacağını soruyor.

İşte Alev Alev 2. bölüm 2. fragmanı….

ALEV ALEV 1. BÖLÜM ÖZETİ!

Çelebi, en büyük kadın hakları savunucularından biridir. Ancak evde karısı Cemre’ye şiddet uygular. Cemre, kocasından boşanmak için uğraşır. Ama hiçbir avukat onun davasını kabul etmez. Çünkü, Çelebi onu adım adım takip ettirir. Cemre’nin kızını alıp kaçmaktan başka çaresi kalmaz. Çelebi, Cemre’ye şehir dışına çıkacağını söyleyip ondan vakıf yemeğine katılmasını ister. Cemre, kasadan para ve pasaportlarını alıp kaçmaya hazırlanır. Önce vakıf yemeğine gidiyor ve fırsatını bulup tuvaletin camından kaçar.

Çantasını kapkaççılara kaptırdığı sırada gazeteci Ozan’la tanışır. Ozan, onu tanıdığı için merak edip ona yardım eder. Hatta onu evine götürür. Vakıf yemeğinde büyük bir yangın çıkar. İskender, son anda nişanlısı Rüya’yı kurtarmasını isteyen Çiçek’i itip kendi canını kurtarır. Rüya, baygın yatarken onu görür. Ömer, kapatıldığı yerden kurtulup Rüya’yı kucağına alıp dışarı çıkarır. Çiçek, ağır yaralı hastaneye kaldırılır.

Bir çok kişi ölür. Tomris’in kızı da ölür. Ama Tomris, kızının eşyasıyla yüzü yanan Çiçek’in eşyalarını değiştirip onu tedaviye alır. Ali, hastaneye gidip Çiçek’in ölüm haberiyle yıkılır.

 Alev Alev 2. Bölüm Ön İzlemesi Yayında! Rüya Hayatını Kurtaran Ömer’e Aşık Mı Oluyor?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler