Çarşamba, Nisan 14, 2021
Ana Sayfa Diziler Alev Alev 18. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Çiçek Bir Seçim Yapmak Zorunda...

Alev Alev 18. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Çiçek Bir Seçim Yapmak Zorunda Kalıyor!

-

Show Tv’nin sevilen dizisi Alev Alev, 18. yeni bölümüyle 11 mart perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ozan, amcasını dövüp evin tapusunu geri ister. Ancak, onun tapuyu Çelebi’ye verdiğini öğrenir. Çelebi, elinde tapu Cemre ile Ozan’a show yapar. İskender, Çiçek’i arayıp ondan, dışarı çıkmasını ister. Çiçek, Ali’yi karşısında görünce şok olur. Alev Alev 18. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Çiçek, bir seçim yapmak zorunda kalıyor.

Perşembe Dizileri 2020

Çiçek Bir Seçim Yapmak Zorunda Kalıyor!

Alev Alev 18. bölüm 2. fragmanında; Çelebi ile Cemre’nin boşanma davası görülüyor. Cemre, Çelebi’nin boşanmayı kabul etmesine çok şaşırıyor. Ancak, sevinci kursağında kalıyor. Çelebi, Güneş’i Cemre’den alıyor. Ali, Çiçek’le birlikte Antalya’ya yerleşmek istiyor. Atlas, Çiçek’ten ayrılmak istemiyor. Ali Çiçek’e, kendisi ile Atlas arasında bir seçim yapmasını istiyor.

İşte Alev Alev 18. bölüm 2. fragmanı….

ALEV ALEV 17. BÖLÜM ÖZETİ!

Cemre, kendisini bekleyenlere müjdeyi verir. Tomris, bu sevinçli haberi kutlamak için bir davet düzenler. Oraya, Cemre’ye yardım eden kim varsa davet eder. Çelebi, Cemre’nin kendisine dönmesi için onun çevresindekileri hedef alır.

Kutlama günü, restorandın yakıldığını öğrenirler. Tomris, Çelebi’ye yenilmeyeceklerini söyleyip onlara yeni bir dükkan ayarlır. Çelebi, Bülent’i bulup Atlas’ın velayetini almak için Tomris’i köşeye sıkıştırır. Tomris, Atlas’ı kaybetme durumuyla karşı karşıya kalır. Bunu öğrenen Cemre, gidip Çelebi’yle konuşur.

Çelebi, Cemre’nin üzerine saldırır ve ona kim yardım ettiyse bunun bedelini ödeyeceğini söyler. Güneş’in ilk okul günü pek iyi geçmez. Ama Ömer ile Ozan’ın desteğiyle okulunu kabul etmeye başlar. İskender, Çiçek’le konuştuktan sonra şikayetini geri alıp Ali’yi hapisten çıkarmak için harekete geçer.

Ozan’ın amcasını bulan Çelebi, inşaatta olanların suçunu ona attırır. Mahkemeye çıkan Ozan, 4 yıl ceza alır. Para karşılığı ise yüz yirmi bin lira tutar. Ömer, Ozan’ı kurtarmak için hemen dükkanını satar.

Ozan, buna karşı çıksa da Ömer’in ısrarıyla kabul eder. Amcası ise, annesiyle konuşmaya gider. Onu evi satmaya ikna eder. Tomris, Bülent’le anlaşmak için onu bekler. Kapıda Bülent’in yanında Çelebi’yi görünce işlerin değiştiğini anlar. Çelebi, Tomris’i torununu bir daha göremeyeceğini söyleyip onu tehdit eder.
Çelebi, Cemre’yi arayıp ona, gidip Ozan’ın annesini teselli etmesi gerektiğin söyler. Cemre, onlara bir şey yaptığını anlayıp doğruca Ozan’ın evine koşar. Ozan, annesinin evi amcasına sattığını öğrenir. Cemre, tüm bu felaketlerin sorumlusu olarak kendisini görüp perişan olur.

Alev Alev 18. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Çiçek Ali’yi Karşısında Görünce Şok…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Tarihi Belli Oldu

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı’nın Nikah Tarihi Belli Oldu

0
Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın nikah tarihi belli oldu. Pandemi nedeniyle bir aksilik olmazsa çift yakında dünya evine girecek. İşte detaylar; Keşke Ben de Aşık...
Kubilay Aka ve Beyza Güneş Davasında Flaş Gelişme

Kubilay Aka ve Beyza Güneş Davasında Flaş Gelişme

Mehmet Erdem Uçakta Olay Çıkardı

Mehmet Erdem Uçakta Olay Çıkardı

Derin Talu Paylaşımıyla Olay Oldu

Derin Talu Paylaşımıyla Olay Oldu