Pazartesi, Nisan 12, 2021
Ana Sayfa Diziler Akrep 14. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ferda Fikret'i Ahmet'in Önüne Atıyor!

Akrep 14. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ferda Fikret’i Ahmet’in Önüne Atıyor!

-

Star Tv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Akrep, 14. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ahmet, Fikret’en hisselerini kendisine satmasını ister. Ferda, Merve’yle konuşmaya gider. Fikret Ferda’ya, yeni zengin sevgilisinden kızına bahsedip bahsetmediğini sorar. Bunu öğrenen Merve, annesini itip yere düşürür. Akrep 14. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ferda, Fikret’i Ahmet’in önüne atıyor.

Perşembe Dizileri 2020

Ferda Fikret’i Ahmet’in Önüne Atıyor!

Akrep 14. bölüm 2. fragmanında; Ferda, Merve’yi kaybettiğini hissediyor. Ahmet’e, kendisine yapılanları anlatıyor. Fikret, Ahmet tarafından alınıp dövülüyor. Ahmet, Ferda’ya onların kapısına gelip yalvardığını gördüğünde, kendisine kızını vermesini istiyor. Fikret’in, vurulduğu görülüyor.

İşte Akrep 14. bölüm 2. fragmanı….

AKREP 13. BÖLÜM ÖZETİ!

Ferda, öleceğini anlayıp kendisini boğan kişiye, kimin kendisini öldürmek istediğini sorar. Oda, Ahmet’in selamı olduğunu söyler. Kadın, Ferda’yı öldü diye bırakıp kaçar. Başka bir mahkum, Ferda’yı bulup gardiyanlara haber verir.

Ayşem, Perihan’ın yanına konuşmak için gider. O sırada, Ferda’nın hastaneye kaldırıldığını öğrenir. Merve de, Ayşem’le gitmek isteyince Perihan, onları hastaneye götürür. Merve, annesinin yanına gidip onun nasıl olduğunu görür. Ferda, kendisini annesinin öldürmek istediğini söyler.

Merve, buna inanmaz. Ayşem ise, inanıp Perihan hakkında suç duyurusunda bulunur. Ferda, hapishaneye dönüp kendisine bunu yapan kadını sıkıştırır ve Ahmet’in kendisini öldürmek istediğini öğrenir. Daha sonra onunla telefonda konuşur. Ahmet, Ferda’ya kendisinden habersiz bebeğini aldırdığı için kendisine bir can borcu olduğunu söyler.

Ferda’da, bebeğinin yaşadığını ancak, onun nerede olduğunu asla öğrenemeyeceğini söyler. Ayşem’in savunmasıyla Aras ile Ferda, az bir cezayla hapisten kurtulur. Perihan, hakkındaki suç duyurusunu da geri alır. Perihan, Ferda ile Aras’ın az bir cezayla kurtulmasına çok üzülür.

Aras, bir iş bulup çalışmaya başlar. Ferda, Ayşem’in kızı olduğunu bildiğini öğrenir ve ona, neden onu bırakmak zorunda kaldığını anlatır. Ayşem, Ferda hapisteyken evinin kirasını öder ve o çıkınca evinin anahtarını verip evine gidebileceğini söyler. Bu arada Duru, bebeğini doğurur. Ece’yi de yanına alır.

Şahin ile İpek, eve dönerler. Ama İpek, evde dışlanır ve hep yalnız kalır. Merve, anneannesinin şirketinde çalışmaya başlar. İpek ile Şahin’in araları bozulmaya başlar. Ferda, evinin yolunu tutar. Kapıda bir araba görür. Ahmet’de, evinin önünde kendisini beklediğini görür.

Akrep 14. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Merve Annesini Evden İterek Kovuyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

İbrahim Tatlıses'ten Yeni Şarkı Geliyor

İbrahim Tatlıses’ten Yeni Şarkı Geliyor

0
Bir süredir hem ekranlardan, hem de müzik dünyasından uzak olan İbrahim Tatlıses Star Tv ekranlarında yayımlanan İbo Show'la yeniden ekranlara dönmüştü. Şimdi de sevenleri...
Nursel Köse'den Samimi Açıklamalar

Nursel Köse’den Samimi Açıklamalar

Ersin Korkut: İdolüm Russel Crow

Ersin Korkut: İdolüm Russel Crow