Cumartesi, Mart 6, 2021
Ana Sayfa Diziler Alev Alev 13. Bölüm 2. Ön İzleme Yayında! Güneş Babasının Doldurmasıyla Annesinden...

Alev Alev 13. Bölüm 2. Ön İzleme Yayında! Güneş Babasının Doldurmasıyla Annesinden Uzaklaşıyor!

-

Show Tv’nin sevilen dizisi Alev Alev 13. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ömer, Rüya’ya yeni bir sürpriz daha yapar. Komiser, Tomris’e gelip Çiçek’in mezarında kızının olduğunu öğrendiklerini söyler. Çelebi, İskender’le konuşup Kenan’ı ortadan kaldırmak zorunda yoksa onun, hapislerde sürüneceğini söyler. Kenan, Ömer’den yardım ister. Alev Alev 13. bölüm 2. ön izlemesi yayınlandı. Güneş, babasının doldurmasıyla annesinden uzaklaşıyor.

Perşembe Dizileri 2020

Güneş Babasının Doldurmasıyla Annesinden Uzaklaşıyor!

Alev Alev 13. bölüm 2. ön izlemesinde; Cemre, kızını görüp giderken Güneş, onun kalmasını istiyor. Çelebi, Güneş’e annesinin onun yanında değil o kötü evde kalmayı tercih ettiğini söylüyor. Güneş, Cemre’ye ondan nefret ettiğini söyleyip babasıyla gidiyor.

İşte Alev Alev 13. bölüm 2. ön izleme….

ALEV ALEV 12. BÖLÜM ÖZETİ!

Tomris, İskender’i avukat olarak çağırır ve onun kendisinden daha çok kaybedecek şeyi olduğunu hatırlatır. Tomris, serbest kalır. Komiser, hemen Çiçek’in mezarının kazılmasını ve oradan DNA alınmasını talep eder. Bülent, yine Tomris’i arayıp Atlas’ı almak için tehdit eder. Tomris ise, ona anlaşmalarının bozulduğunu ve onun İskender’le görüşmesini ister.

Çiçek, Ali ile hapishanede görüşür. Ali, ona çıkar çıkmaz evleneceklerini söyler. Tomris, Çiçek’e söz verdiği gibi onu bir dizi estetik ameliyatına sokar. İskender, Ozan ile Ömer’indeki tarihi eserlerin peşine düşer. İskender, Rüya’nın babasının kullanıp onunla Tomris’in işbirliğini anlayıp ona tiyo verir. Tomris, hemen Ozan’a kaçırdıkları eserlerin yerini değiştirmelerini söyler.

Ömer, hemen takip edildiklerini anlar. Tarihi eserleri bulmak isteyen İskender, kendisini bir türkü barda bulur. Orada da dalda geçildiğini anlar. Cemre, boşanma davasına heyecanla gider. Ama Çelebi, sırf mahkemeyi uzatmak için duruşmaya katılmaz. Çıkıştı da gelip Cemre’nin karşısına çıkar ve kendisinden kolay kolay kurtulamayacağını söyler.

Çelebi, Ozan’la uğraşmak için onun evine tefecileri gönderir. Rüya, babasını evinde görünce çok şaşırır. O, kızına veda eder gibi konuşup uzaklara gideceğini söyler. Cemre, kızını görmek için tüm parasını verir. Onun bunu yaptığını bilen Çelebi, Cemre’yi kızına mecbur bırakır.

Kızından haber alamayan Cemre, kızını almak için eve gider. kızının ateşli olduğunu görüp onun yanında kalmak zorunda kalır. Çelebi, planladığı gibi Cemre’yi eve almayı başarır. Rüya, babasına neler olduğunu öğrendikten sonra ne yapacak?

Alev Alev 13. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Çelebi Kenan’ı Öldürüyor Mu?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Sadi'nin Yaşadıkları İzleyenleri Göz Yaşlarına Boğdu

Kırmızı Oda 28. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Sadi’nin Yaşadıkları İzleyenleri Göz...

0
Tv 8'in büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Kırmızı Oda, 27. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Kumru, üzerine kuma getirileceğini öğrenince Yavuz'la nasıl...