Salı, Mart 2, 2021
Ana Sayfa Diziler Alev Alev 13. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Çelebi Cemre'yi Boşanmaktan Vazgeçmesi İçin...

Alev Alev 13. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Çelebi Cemre’yi Boşanmaktan Vazgeçmesi İçin Tehdit Ediyor!

-

Show Tv’nin gözde dizilerinden Alev Alev, 13. yeni bölümüyle 4 şubat perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Çiçek, Ali’yi görüşe yine maskeyle gider. Ali, o maskeyi çıkarmasını ister. Çiçek, Ali’ye sürpriz yapar ve ameliyattan sonra ilk kez yüzünü ona açar. Ali, Çiçek’in yüzünün düzeldiğini görünce onunda mutlu olmasına çok sevinir. Alev Alev 13. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Çelebi, Cemre’yi boşanmaktan vazgeçmesi için yine kızıyla tehdit ediyor.

Perşembe Dizileri 2020

Çelebi Cemre’yi Boşanmaktan Vazgeçmesi İçin Tehdit Ediyor!

Alev Alev 13. bölüm 1. fragmanında; Güneş, Cemre’nin evinden korktuğu için o kızı görmek için Çelebi’nin evine gelmek zorunda kalıyor. Çelebi, ona eğer boşanmaktan vazgeçmezse kızını bir daha göremeyeceğini söylüyor. Rüya, babasının da İskender ve Çelebi’yle işbirliği yaptığını öğreniyor. Onun karşısına geçip ona, o kadar insanın ölümüne sebep olmasının hesabını soruyor. Ali Çiçek’in ameliyattan sonra ilk kez yüzünü görüyor.

İşte Alev Alev 13. bölüm 1. fragmanı….

ALEV ALEV 12. BÖLÜM ÖZETİ!

Tomris, İskender’i avukat olarak çağırır ve onun kendisinden daha çok kaybedecek şeyi olduğunu hatırlatır. Tomris, serbest kalır. Komiser, hemen Çiçek’in mezarının kazılmasını ve oradan DNA alınmasını talep eder. Bülent, yine Tomris’i arayıp Atlas’ı almak için tehdit eder. Tomris ise, ona anlaşmalarının bozulduğunu ve onun İskender’le görüşmesini ister.

Çiçek, Ali ile hapishanede görüşür. Ali, ona çıkar çıkmaz evleneceklerini söyler. Tomris, Çiçek’e söz verdiği gibi onu bir dizi estetik ameliyatına sokar. İskender, Ozan ile Ömer’indeki tarihi eserlerin peşine düşer. İskender, Rüya’nın babasının kullanıp onunla Tomris’in işbirliğini anlayıp ona tiyo verir. Tomris, hemen Ozan’a kaçırdıkları eserlerin yerini değiştirmelerini söyler.

Ömer, hemen takip edildiklerini anlar. Tarihi eserleri bulmak isteyen İskender, kendisini bir türkü barda bulur. Orada da dalda geçildiğini anlar. Cemre, boşanma davasına heyecanla gider. Ama Çelebi, sırf mahkemeyi uzatmak için duruşmaya katılmaz. Çıkıştı da gelip Cemre’nin karşısına çıkar ve kendisinden kolay kolay kurtulamayacağını söyler.

Çelebi, Ozan’la uğraşmak için onun evine tefecileri gönderir. Rüya, babasını evinde görünce çok şaşırır. O, kızına veda eder gibi konuşup uzaklara gideceğini söyler. Cemre, kızını görmek için tüm parasını verir. Onun bunu yaptığını bilen Çelebi, Cemre’yi kızına mecbur bırakır.

Kızından haber alamayan Cemre, kızını almak için eve gider. kızının ateşli olduğunu görüp onun yanında kalmak zorunda kalır. Çelebi, planladığı gibi Cemre’yi eve almayı başarır. Rüya, babasına neler olduğunu öğrendikten sonra ne yapacak?

 Alev Alev 13. Bölüm Ön İzleme Yayında! Ali Ameliyattan Sonra İlk Kez…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Şahika'yı Zor Günler Bekliyor

Yasak Elma 101. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Şahika’yı Zor Günler Bekliyor!

0
Fox Tv'nin sevilen dizisi Yasak Elma, 100. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Şahika, şirkette kendisini başkan hanım olarak ilan ediyor. Mert, Cansu...
Aslı Enver Murat Boz Cephesinde Yeni Gelişme

Aslı Enver Murat Boz Cephesinde Yeni Gelişme