Pazar, Şubat 28, 2021
Ana Sayfa Diziler Alev Alev 12. Bölüm Ön İzleme Yayında! 'Bundan Sonra Her Mevsim Benim...

Alev Alev 12. Bölüm Ön İzleme Yayında! ‘Bundan Sonra Her Mevsim Benim İçin Yaz’!

-

Show Tv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Alev Alev, 12. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Rüya ile Ömer, çok güzel bir gün geçirir ve o günün hiç bitmemesini isterler. Cemre, boşanma davası için adliyeye gider. Çelebi’nin oldukça gergin olduğu ve Cemre’nin yanında Ozan’ı görmekten çok rahatsız olduğu anlaşılır. Çiçek, estetik ameliyatı olmak için hazırlanır. Komiser, Tomris’i Çelebi’yle birlikte serbest bırakır. Alev Alev 12. bölüm ön izleme yayınlandı. ‘Bundan sonra her mevsim benim için yaz’!

Perşembe Dizileri 2020

‘Bundan Sonra Her Mevsim Benim İçin Yaz’!

Alev Alev 12. bölüm ön izlemesinde; Ömer, pazara satış yapmak için çıkıyor. Rüya, onunla gelmek istiyor. Biraz sonra üşümeye başlıyor. Ancak sözünden de dönmek istemiyor. Rüya, Ömer’e üşüyüp üşümediğini soruyor. Oda, bundan sonra her mevsimin kendisini için yaz olacağını söylüyor.

İşte Alev Alev 12. bölüm ön izlemesi…

ALEV ALEV 11. BÖLÜM ÖZETİ!

İskender, Çiçek’in istediği gibi ifade verdiğinden emin olduktan sonra Ali’yi konuştukları gibi bir inşaata bırakır. Polisler, Ali’yi yaralı bir şekilde bulup İskender’i yaralayıp kaçmaktan tutuklar. Ali, kendisini Çiçek’in ihbar ettiğini duyunca şok olur. Daha önce teslim olmasına neden engel olduğuna bir anlam veremez.

Tomris, Çiçek’e mesaj çekip kendisini aramasını ister. Ona, polislerin ifadelerini almak için karakola götürdüklerinde Şimal hakkında bir şey konuşmamasını, kendisine daha yeni geldiğini söylemesini ister. Tomris de sorguya alınır. Komiser, Tomris’le Çiçek’in yalan söylediğini anlar. Çelebi, Bülent’i hapisten çıkarır. Onunla birlikte Tomris’in evine gidip Atlas’ı almasını sağlar.

Atlas, babasıyla gitmek istemez ve ilk kez konuşup Çiçek’e kendisini bırakmamasını söyler. Tomris, Ozan’ın yanına gidip ona yangının çıkmasının altında İskender ile Çelebi’nin tarihi eser kaçakçılığı yaptıklarını söyler. Tarihi eserlerin bir kısmının bir depoda olabileceğini, bir hafta içinde de sevkıyatın olacağını söylar.

Ozan ile Ömer, tarihi eserlerin olduğu depoyu bulup tarihi eserleri alırlar. Çelebi, tarihi eserleri bulduklarını anlar. Çiçek, İskender’in yanına gidip abisinin Bülent’le bir olup Atlas’ı aldıklarını söyler. Şimal’e ve Atlas’a karşı başka bir sevgisi olan İskender, Bülent’in otel odasına kilitlediği Atlas’ı bulup Çiçek’in yanına götürür.

Onu banyoda kendi elleriyle yıkar. Bu arada Tomris, tüm mal varlığı karşılığında Atlas’ın velayetini almak için Bülent’le anlaşır. Ancak Bülent, otel odasına bıraktığı Atlas’ı bulamaz. O sırada Tomris’e Atlas’ın evde olduğu haberi gelir. Polisler, Şimal’in de ifadesini almak için eve gider. Tomris, onun yurt dışında olduğunu söylese de ifadesi alınmak üzere karakola götürülür.

Ömer, Çelebi’nin yanına gidip Tomris’in onu beklediğini ve tarihi eserlerin ellerinde olduğunu söyler. Çelebi, Tomris’in avukatı olarak yanına gider. Rüya, Ömer’in konuşamadığını anlayıp onun kendisine verdiği içki şişesiyle onun yanına gider. Bir kaç kadeh sonra Ömer, aşkını itiraf edip Rüya’ya sarılıp öper.

Alev Alev 12. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Çelebi Cemre’den Boşanmak Zorunda Mı…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Netflix Tanıtım Fragmanını Paylaştı

Netflix, Yeni Fantastik Dizisi ‘Gölge Ve Kemik’ in Tanıtım Fragmanını Paylaştı…

0
Netflix platformunun yeni fantastik dizisi olan ve başrollerinde birbirinden yetenekli oyuncuların yer aldığı 21 Laps Entertainment'ın bir Netflix prodüksiyonu olan Gölge ve Kemik 'in...
Merve Özbey Anne Oldu..

Merve Özbey ‘in En Mutlu Günü.. Anne Oldu…

mart-gibi

Mart Gibi “Zor Yollar” Tüm Dijital Platfromlarda!