Perşembe, Şubat 25, 2021
Ana Sayfa Diziler Kırmızı Oda 22. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Boncuk'un Hikayesi Kötü Bitiyor!

Kırmızı Oda 22. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Boncuk’un Hikayesi Kötü Bitiyor!

-

Tv 8’in sevilen büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Kırmızı Oda, 22. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Doktor hanımla görüşmek için korumalarla birlikte Sadi bey gelir. Sadi beyin psikolojik sorunları olduğunu söyleyen kişiden doktor hanım, onun kim olduğunu sorar. Seansa gelen Sadi beyin silahını gören doktor hanım tedirgin olur. Kırmızı Oda 22. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Boncuk’un hikayesi kötü bitiyor.

Cuma Dizileri 2020

Boncuk’un Hikayesi Kötü Bitiyor!

Kırmızı Oda 22. bölüm 2. fragmanında; Sadi, doktor hanımın karşısında soyunup öleceğini bildiğini söylüyor. Doktor hanım onun vücudundaki yara izlerini görünce şok oluyor. Kumru, doğduğu evde gördüğü tacizden dolayı kaçtığını anlatıyor. Boncuk, gelinliğini giyiyor ve Can’ın damatlıkla kendisini çağırdığını görüyor. Can’a doğru koşan Boncuk, bir kamyonun altında kalıyor.

İşte Kırmızı Oda 22. bölüm 2. fragmanı…

KIRMIZI ODA 21. BÖLÜM ÖZETİ!

Doktor hanımın ilk seansına Kumru gelir. Kumru, anlatmaya başlar. Yavuz, bir süre sonra Kumru’yu satmaya başlar. Artık bundan da utanmaz ve onu buna zorlar. İçine kapanık sürekli babasından dayak yiyen gencin arkadaşları ona Kumru’yu getirir. Genç, Kumru’yu odasına alıp onunla bir şey yapmak istemediğini ama sohbet etmek istediğini söyler.

Zamanla genç, Kumru’ya aşık olur ve her gün onu yanına çağırır. Onda kendisini görüp, zorla bu işi yaptığını anlar ve ona birlikte kaçmayı teklif eder. Genç, onun evinin önünde saatlerce bekler. Ama Kumru, o tertemiz insanı kendisi gibi yakmak istemez ve onunla gitmez.

Bir gün hamile olduğunu öğrenen Kumru, gözünü karartıp evi terk eder. Kendisine bir ev tutup geçimini oyuncak yaparak geçindirmeye başlar. Eşiyle o zaman tanışır ve ona çocuğunun babasının bir kazada öldüğünü söyler. Oda, hiçbir zaman Kumru’nun geçmişini sormaz. Kumru, daha rahatlamış bir vaziyette klinikten ayrılır.

Sadık, hayatından bezmiş bir vaziyette Boncuk’u kliniğe getirir. Boncuk, sırf gördüğü hayalleri tekrar görebilmek için kocasının verdiği ilaçları yutmuş gibi yapıp geri çıkarır. Doktor hanım, Boncuk’la konuştuktan sonra onun ilaçlarını almadığını anlar ve Sadık’a onu hastaneye yatması gerektiğini, eğer yatırmazlarsa kendisine veya onlara zarar verebileceğini söyler.

Sadık, eve gittikten sonra Boncuk’un hastaneye yatması gerektiğini söyler. Ama onu hastaneye yatırmak istemediğini, gerekirse elini kolunu bağlamak istediğini söyler. O sırada konuşmaları duyan Boncuk, yaptığı çorbaya fare ilacı döker. Gördüğü hayaldeki misafir hanımın dostu olan, adam onlar onu öldürmeden onun, onları öldürmesini söyler.

Erkan Petekkaya Kırmızı Oda Dizisine Dahil Oldu! Dizinin 22. Bölüm 1. Fragmanı…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

İlker Ela'yı Öldürmek Suçundan Tutuklanıyor

Masumiyet 2. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! İlker Ela’yı Öldürmek Suçundan Tutuklanıyor!

0
Fox Tv'nin yeni dizisi Masumiyet, ilk bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Ela, İlker Ilgaz'ı üniversitede konuşmacı olarak katılmasına ikna ediyor. İlker, nişanlı...