Perşembe, Mart 4, 2021
Ana Sayfa Diziler Alev Alev 12. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Rüya'nın Sürprizi Ömer'i Şaşırtıyor!

Alev Alev 12. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Rüya’nın Sürprizi Ömer’i Şaşırtıyor!

-

Show Tv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Alev Alev, 12. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Çiçek’in, basın açıklamasından sonra Tomris’le birlikte sorguya alınır. Çelebi, Bülent’i hapisten çıkartıp avukatı olarak onun Atlas’ı almasını sağlar. Bülent, Tomris’in tüm mal varlığı karşılığında Atlas’ı vermeyi kabul eder. Ömer ise, Rüya’ya sonunda aşkını itiraf eder. Alev Alev 12. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Rüya’nın Sürprizi Ömer’i şaşırtıyor.

Perşembe Dizileri 2020

Rüya’nın Sürprizi Ömer’i Şaşırtıyor!

Alev Alev 12. bölüm 1. fragmanında; Rüya ile Ömer, artık sevgili oluyorlar. Ömer’in kafasındaki saçmalıkları yok etmek için Rüya, onunla birlikte pazarda satış yapıyor. Pes etmiyor. Sıra Ömer’e geliyor. Rüya, Ömer’den sahneye çıkıp şarkı söylemesini istiyor. Ömer’de pes etmiyor ve sahneye çıkıp mikrofonu alıyor.

İşte Alev Alev 12. bölüm 1. fragmanı….

ALEV ALEV 11. BÖLÜM ÖZETİ!

İskender, Çiçek’in istediği gibi ifade verdiğinden emin olduktan sonra Ali’yi konuştukları gibi bir inşaata bırakır. Polisler, Ali’yi yaralı bir şekilde bulup İskender’i yaralayıp kaçmaktan tutuklar. Ali, kendisini Çiçek’in ihbar ettiğini duyunca şok olur. Daha önce teslim olmasına neden engel olduğuna bir anlam veremez.

Tomris, Çiçek’e mesaj çekip kendisini aramasını ister. Ona, polislerin ifadelerini almak için karakola götürdüklerinde Şimal hakkında bir şey konuşmamasını, kendisine daha yeni geldiğini söylemesini ister. Tomris de sorguya alınır. Komiser, Tomris’le Çiçek’in yalan söylediğini anlar. Çelebi, Bülent’i hapisten çıkarır. Onunla birlikte Tomris’in evine gidip Atlas’ı almasını sağlar.

Atlas, babasıyla gitmek istemez ve ilk kez konuşup Çiçek’e kendisini bırakmamasını söyler. Tomris, Ozan’ın yanına gidip ona yangının çıkmasının altında İskender ile Çelebi’nin tarihi eser kaçakçılığı yaptıklarını söyler. Tarihi eserlerin bir kısmının bir depoda olabileceğini, bir hafta içinde de sevkıyatın olacağını söylar.

Ozan ile Ömer, tarihi eserlerin olduğu depoyu bulup tarihi eserleri alırlar. Çelebi, tarihi eserleri bulduklarını anlar. Çiçek, İskender’in yanına gidip abisinin Bülent’le bir olup Atlas’ı aldıklarını söyler. Şimal’e ve Atlas’a karşı başka bir sevgisi olan İskender, Bülent’in otel odasına kilitlediği Atlas’ı bulup Çiçek’in yanına götürür.

Onu banyoda kendi elleriyle yıkar. Bu arada Tomris, tüm mal varlığı karşılığında Atlas’ın velayetini almak için Bülent’le anlaşır. Ancak Bülent, otel odasına bıraktığı Atlas’ı bulamaz. O sırada Tomris’e Atlas’ın evde olduğu haberi gelir. Polisler, Şimal’in de ifadesini almak için eve gider. Tomris, onun yurt dışında olduğunu söylese de ifadesi alınmak üzere karakola götürülür.

Ömer, Çelebi’nin yanına gidip Tomris’in onu beklediğini ve tarihi eserlerin ellerinde olduğunu söyler. Çelebi, Tomris’in avukatı olarak yanına gider. Rüya, Ömer’in konuşamadığını anlayıp onun kendisine verdiği içki şişesiyle onun yanına gider. Bir kaç kadeh sonra Ömer, aşkını itiraf edip Rüya’ya sarılıp öper.

Alev Alev 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Ömer Sonunda Rüya’ya Aşkını İtiraf…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

cocuk-spor

Çocuklar Hangi Yaşta Hangi Sporu Yapmalı?

0
Sağlıklı olmak ve sağlıklı kalmak için, 7’den 70’e hepimiz için en gerekli ve en önemli aktivitelerden biri de spor yapmak. Peki, hangi yaşta hangi...
derya-ulug

Derya Uluğ ‘dan Samimi İtiraflar