Ana SayfaDizilerAldatmak 5. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ozan Tehdit Mesajı Alıyor!

İlgili Postlar

Aldatmak 5. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ozan Tehdit Mesajı Alıyor!

Atv’nin yeni gözde dizisi Aldatmak, 4. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Oylum, mahkemeye çıkıyor ve hakim onun tutuksuz yargılanmasına karar veriyor. Ozan, Kaan’ı bıçaklayınca korkup kaçıyor. Yeşim, Güzide’yle konuşmaya Adliye’ye gidiyor. Orada ona hareketler edip gurursuzlukla suçluyor. Tabi bu durumu Tarık’a farklı anlatıyor. Tarık gidip Güzide’den hesap soruyor. Onların tartışmasını çeken biri yayınlıyor. Gerçekler ortaya çıkınca Yeşim ile Tarık’ın arası bozuluyor. Sezai, Oylum’un davasında bir isme rastlıyor. O ismi tehdit etmek için Güzide Oltan’a ricada bulunuyor. Aldatmak 5. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Ozan, eski sevgilisi tarafından tehdit mesajı alıyor.

Perşembe Dizileri 2022

Ozan Tehdit Mesajı Alıyor!

Aldatmak 5. bölüm 1. fragmanında; Ozan’ın eski sevgilisi Kaan’la birlikte bir tehdit videosu çekip Ozan’a gönderiyor. Sezai, Oylum’un avukatlığını üstlenip onun kurtulması için uğraşıyor. Oylum, babasını suçlayan sözler sarf ediyor. Tarık, Oylum’un okulu bıraktığını ve kendilerine yalan söylediğini öğrenip kızıyla yüzleşiyor. Oylum ise, istemediği bir bölümü okumak istemediğini, bu yalanı onlara söylerken ne kadar acı çektiğini anlatıyor.

İşte Aldatmak 5. bölüm 1. fragmanı…

 

ALDATMAK 4. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Ozan Kaan’ın kendisini dolandırdığını anlayınca onunla tartışmaya giriyor. Tartışma yumruklaşmaya dönüşüyor ve Ozan Kaan’ı bıçaklıyor. Oylum, mahkemeye çıkıyor. Hakim onun tutuksuz yargılanmasına karar veriyor. Yeşim, Tarık’la barışıyor ve artık onun Güzide’den boşanıp kendisiyle evlenmesini istiyor.

Tarık’ın konuşmalarından Güzide’nin boşanmaya yanaşmadığını zannedip Adliye’ye gidiyor. Güzide’nin karşısına çıkıp ondan kocasının yakasını bırakmasını söylüyor. Daha sonra ona hakaretler edip onu gurursuzlukla suçluyor. Orada geçen savcı Yeşim’i karakola gönderiyor.

Güzide Yeşim’den şikayetçi olmuyor. Tarık karakola gidiyor ve Yeşim’in anlattıklarına inanıyor. Güzide’nin yanına gidip ona Yeşim’i yanına çağırıp hemde onu kendisini darp etme suçuyla tutuklatmasının hesabını soruyor. Güzide ise, Tarık’a cevap bile vermiyor. Ertesi gün Yeşim’in Güzide’ye saldırma anlarını çeken biri paylaşımda bulunuyor.

Tarık sonradan videoyu seyredip Yeşim’le konuşmaya gidiyor. Onun yalan söylemesini affetmeyip evi terk ediyor. Yeşim ise, onun da kendisine yalan söylediğini bu yüzden kendisini affetmesini istiyor. Kaan, ufak bir sıyrıkla kurtulup Ozan’ın eski sevgilisinin yanına gidiyor.

Onunla konuşup Ozan’ı korkutmak için bir plan yapıyorlar. Sezai, Oylum’un dosyasında bir isme rastlıyor. O ismin uyuşturucu işiyle uğraştığını ve bu işi konsolosluk aracılığıyla yaptığını düşündüğünü Güzide’ye anlatıyor. O adamı mahkemeye şahit olarak getirmeye ikna etmek için Güzide Oltan’dan yardım istiyor.

Oltan gidip adamla tehditkar konuşup onun mahkemede şahitlik etmesini istiyor. Mahkeme başlıyor ve adam mahkemeye geç kalıyor. Hakim, hemen kararı açıklamak isteyince Güzide hakimi rüşvet almakla suçluyor.

Aldatmak 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Güzide ile Sezai Oltan’ın Bir Açığını Mı Buluyor?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler