Ana SayfaDizilerAldatmak 24. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Güzide Tarık'ı Hapse Attırmak için Kolları...

İlgili Postlar

Aldatmak 24. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Güzide Tarık’ı Hapse Attırmak için Kolları Sıvıyor!

Atv’nin sevilen dizisi Aldatmak, 24. yeni bölümüyle 30 mart perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Güzide, oğlunun yapmakta olduğu babasını uçurumdan aşağı atmak istediğini öğrenip oraya yetişiyor. Önce Tarık’a, kendisinden ve çocuklarından ne istediğini sorup, sonra birlikte o uçurumdan atlayıp onların rahat etmesini istediğini söylüyor. Aldatmak 24. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Güzide Tarık’ı, hapse attırmak için kolları sıvıyor.

Perşembe Dizileri 2022

Güzide Tarık’ı Hapse Attırmak için Kolları Sıvıyor!

Aldatmak dizisinin 24. bölüm 2. fragmanında; Tarık’ın kendisini öldürmek için saldırı yaptığı öğrendikten sonra oğlunun peşine düşüyor. Ozan’ tam da babasını öldürmek üzereyken Güzide yetişiyor. Güzide, uçurumun kenarında son onda Tarık’a onunla atlayıp ölmeyeceğini, daha onun paralarını yiyeceğini söylüyor. Daha sonra hemen avukatını arayıp Tarık’ı hapse attırmak için harekete geçiyor. Öncelikle onun en yakın arkadaşlarıyla konuşup onlarla iş birliği yapmakla başlayan Güzide, Tarık’ı hapse attırmak için ant içiyor.

İşte Aldatmak 24. bölüm 2. fragmanı…

ALDATMAK DİZİSİ 23. BÖLÜM ÖZETİ!

Güzide, evinin önünde silahlı saldırıya uğruyor. Bu saldırıda yardımcısı yaralanıyor. Bu durumu çocuklarına anlatmak isteyen Güzide, Oylum’a ve Ozan’a ulaşamıyor. Oylum, artık Tolga’nın kendisini sevmediğin düşünüyor. Bu durumu fırsat bilen Behram, Oylum’u elde etmek için onu yemeğe davet ediyor.

Onun sürprizinden etkilenen Oylum, o geceyi Behram’la geçiriyor. Ertesi gün eve geldiğinde annesine yapılan saldırıyı öğreniyor. Behram, saldırıyı öğrenip hemen o kişiyi buluyor ve Güzide’nin önüne getiriyor.

Güzide, Berham’ın yapmak istediğini kabul etmiyor. Ancak onun bulduğu adamın itirafı onu ters düz ediyor. Kendisini öldürmek isteyenin Tarık olduğunu öğreniyor. Eve gidip durumu çocuklarına anlatıyor. Ozan, annesine fevri bir şey yapmayacağına dair söz veriyor. Ama onu dinlemeyip önce otel odasından kardeşini alıp arkadaşının evine bırakıyor.

Sonra, babasıyla buluşmak istiyor. Tarık, oğlunun görüşmek istediği yere gittiğinde kendisini baygın bir şekilde direksiyonda elleri bantlanmış bir şekilde buluyor. Ozan babasına, artık onun annesine ve ailesine zarar vermesini istemediğini, o el frenini çekip o uçurumdan aşağı gitmesini istiyor.

Tarık, oğluna çok yalvarıyor. Ama Ozan, onun yaptıklarına artık dayanamadığını, annesini öldürmek istemesine hiç dayanamadığını söyleyip onun arabasının el firenini çekiyor. Tarık oğluna, yalvarmaya o ne isterse yapacağını söylemeye başlıyor. Ozan, babasını gerçekten ölüme sürükleyecek mi?

Aldatmak dizisi yeni bölümüyle 30 mart perşembe akşamı saat 20:00’da atv ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

Aldatmak 24. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Güzide Tarık’la Birlikte Uçurumdan Aşağı Atlayacak Mı?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler