Pazar, Mart 7, 2021
Ana Sayfa Diziler Akrep Dizisinin Yayın Günü Değişti! Dizinin 8. Bölüm 1. Fragmanı Yayında!

Akrep Dizisinin Yayın Günü Değişti! Dizinin 8. Bölüm 1. Fragmanı Yayında!

-

Star Tv’nin sevilen dizisi Akrep dizisinin yayınlanan son bölümünde; Fikret, tam evden kovulmuşken karısının öldürüldüğünü gören biri tarafından bir telefon alınca evden gitmez. Perihan, Ferda’ya neden onu istemediğini anlatır. Ferda ise, hala evde yeğenlerinin gözüne girmeye çalışır. Perihan, öyle bir tuzak kurar ki hem Fikret’i hemde Ferda’yı tuzağa düşürür. Akrep dizisinin yayın günü değişti. Dizinin 8. bölüm 1. fragmanı yayınlandı.

Perşembe Dizileri 2020

Akrep Dizisinin Yayın Günü Değişti!

Akrep dizisinin yayın günü değişti. Dizi, 8. yeni bölümü 29 ocak perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin 8. bölüm 1. fragmanında; Ferda, annesine Berna’nın intihar ettiğini söylüyor. Ama Perihan buna inanmıyor. Bu seferde Ferda, okları Fikret’in üzerine çekmek için yeni bir yalan uyduruyor.

İşte Akrep 8. bölüm 1. fragmanı….

AKREP 7. BÖLÜM ÖZETİ!

Fikret, çocukları ve Perihan tarafından kovulur. Tam kapıdan çıkarken kendisine, karısının öldürüldüğünü gören biri tarafından telefon gelir. Fikret, adamlarına bunu araştırmalarını ister. Bu arada evi terk etmiyor ve çocuklarıyla arasını düzeltmeye çalışır. Duru, babasının tarafında olup teyzesi hakkında garip bir şeyler hisseder.

Perihan, Ferda’yı neden sevmediğini anlatır. Ona, babasının kendisine tecavüz ettiğini ve ailesinin de onunla evlendirdiğini, her gün yaşadığı eziyetten kurtulmak için onu terk ettiğini anlatır. Aras’la konuşmak isteyen Duru, teyzesine güvenmediğini onun bir şeyler sakladığını hissettiğini söyler.

Ona, babasıyla teyzesinin arasında bir şey olup olmadığını, açıkça onun annesinin öldüğü gece orada olup olmadığını sorar. Aras, annesinin öldüğü gece Ferda’nın hastane olduğunu söyler. Perihan, Ayşem’i kendi avukatlık ofisine aldırıyor ve onunla evlatlık olduğu konusunda konuşur. Ama kendi torunu olduğunu açıklamaz.

Ayşem, annesiyle konuştuktan sonra tekrar Perihan’la görüşmek ister. Perihan ona, gerçek annesiyle büyümediği için şanslı olduğunu söyler. Fikret, kendisini benzin istasyonundan arayan adamı bulup konuşur. Adam, cinayeti anlatır. Fikret, Ferda’nın fotoğrafını gösterir ve adam Berna’yı öldürenin o kadın olduğunu onaylar.

Bu arada Perihan, bu telefonların geldiği anlarda Ferda’yı takip ediyor ve onun nasıl bir telaşla Aras’ı arayıp onu eve çağırdığını geriden izler. Ferda, Aras’ı çağırıp o gece olanları kime anlatığını sorar. Ona tehditler savurur. Aras, kimseye bir şey söylemediğini söylese de Ferda durmaz. Perihan, konuşulanları duyup kapılarını uzun uzun çalar.

Akrep 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Perihan Ferda’yı Tuzağa Düşürüyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Deniz Seki Yeni İmajı

Deniz Seki Yeni İmajıyla Takipçilerini İkiye Böldü…

0
Son 3 ayda tam 22 kilo vererek değişimiyle görenlerin ağızlarını açık bırakan ünlü şarkıcı Deniz Seki, sosyal medya sayfasından paylaştığı pozlarıyla magazin gündeminde yer...