Pazar, Mart 7, 2021
Ana Sayfa Diziler Akrep 9. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Görüntüler Hacer'in Eline Geçiyor!

Akrep 9. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Görüntüler Hacer’in Eline Geçiyor!

-

Star Tv’nin sevilen dizisi Akrep, 9. yeni bölümüyle 4 şubat perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Fikret, cinayeti gören adamla konuşup ondan Berna’yı Ferda’nın öldürdüğünü öğrenir. Ferda, telefon geldikten sonra telaş etmesinin sebebini hemen Aras’la Duru’ya bağlar. Fikret, Ferda’ya yanaşıp ondan bir şeyler öğrenmek ister. Ferda, Fikret’in ne yapmak istediğini anlayıp hemen tedbirini alır. Ece, oyuncağının içinde bulduğu şeyi birine verir. Ferda’nın, sakladığı görüntüler Hacer’in eline geçiyor.

Perşembe Dizileri 2020

Görüntüler Hacer’in Eline Geçiyor!

Akrep 9. bölüm 1. fragmanında; Ferda, Ece’nin verdiği flaş diski alıyor ve hemen bir bilgisayara takıp görüntüleri izliyor. Hacer, hemen Ferda’nın yanına gidip onun Berna’yı öldürdüğünü bildiğini söylüyor. Ferda, onu tehdit edince Hacer, kendisine tehditlerinin işlemediğini söylüyor. O zaman kendisinden ne istediğini soruyor. Duru, Merve’nin babasıyla annesinin ilişkisini bildiğini ve sustuğunu öğrenip gidip ona çıkışıyor. Aras ile Duru, arasındaki aşk alevleniyor.

İşte Akrep 9. bölüm 1. fragmanı…

AKREP 8. BÖLÜM ÖZETİ!

Perihan, Fikret ile Ferda’ya Sapanca’da olanları gördüğünü söyleyen birini aratır. İkilinin tepkisini ölçmek için Fikret’i takip ettirir. Ferda’nın, dükkanının önünde bekleyip onun telaşla dükkandan çıkıp Aras’ı çağırdığını ve onunla evde tartıştığına şahit olur. Perihan, eve gelince hemen Ferda hemen tartışmayı Aras ile Duru’ya çevirir.

Ayşem, evlatlık olduğunu öğrendikten sonra Perihan’la buluşur. Perihan ona, annesinin kızının ölümüne neden olduğunu ve onun bir kardeşi olduğunu söyler. Onu Merve ile karşılaştırdıktan sonra Ayşem’e onun kendisinin torunu olduğunu ve kızının cinayetinin çözülmesine kadar onunla iş birliği yapmayı teklif eder. O da, kabul eder. Fikret, Ferda’ya çiçekler ve hediyeler gönderip onu unutmadığını anlatmaya çalışır.

İpek, ameliyata girmeden önce Fikret, onunla konuşup Berna’nın öldüğü gece onun hastanede olmadığını öğrenir. Sonrasında, yalan söylediği için Aras’ı sıkıştırıp onu kız kardeşiyle tehdit eder. Bu durumu öğrenen Ferda, Aras konuşmasın diye Fikret’i çocuklarının yanında onunla Duru’nun ilişkisini istemediği için tehdit ettiğini söyler.

Sonra, onunla çıktığında Selma arar ve Ferda’nın yanında onu istemediğini söyler. Fikret, daha sonra sürekli Ferda’ya onu özlediği mesajları atar. Ferda, eve gidip Fikret’in odasına girer. Fikret, onunla birlikte olmak istedikten sonra konuyu Sapanca’daki geceye getirir.

Ferda, hemen uyanıp Sapanca’da Berna’nın kendilerini bastığını ve tartışırken kendisinin oradan ayrıldığını söyler. Tabi bu durumda Fikret, kayıt yapamaz. Merve, Aras’a yemek hazırlarken Duru, Hakan’la eve gelir. Hakan, Duru’yu zorla öpmeye çalıştığını gören Aras, dayanamayıp ona kafa atar. Daha sonrasında Duru’ya sarılıp onu öper. O onları gören Merve, büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Ece, bebeğinden düşen şeyi bulup birine verir.

Akrep 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Ferda’nın Sakladığı Görüntüler Kimin Eline Geçiyor?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Deniz Seki Yeni İmajı

Deniz Seki Yeni İmajıyla Takipçilerini İkiye Böldü…

0
Son 3 ayda tam 22 kilo vererek değişimiyle görenlerin ağızlarını açık bırakan ünlü şarkıcı Deniz Seki, sosyal medya sayfasından paylaştığı pozlarıyla magazin gündeminde yer...