Perşembe, Mart 4, 2021
Ana Sayfa Diziler Akrep 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Duru Aras'tan Gerçekleri Öğrenmek İstiyor!

Akrep 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Duru Aras’tan Gerçekleri Öğrenmek İstiyor!

-

Star Tv’nin sevilen dizisi Akrep, 7. bölümüyle 22 ocak cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Fikret, Ferda’nın telefonundan birlikte çekindikleri fotoğrafları siler. Ancak, onun telefonda gizlediği başka bir şey olduğunu anlar. Perihan, Aras’tan Ferda’nın bilgisayarını çalmasını istiyor. Aras, bilgisayardan kendisini tehdit ettiği videoyu silip Perihan’a verir. Ferda, Fikret’i çocuklarının gözünde bitirmek için Selma’ya bir tuzak kurar. Şahin, babasını Selma’yla Sapanca’daki evde görür. Berna’nın öldürüldüğünü gören birisi Fikret’i arar. Akrep 7. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Duru Aras’tan babasıyla teyzesinin ilişkisi olup olmadığını öğrenmek istiyor.

Cuma Dizileri 2020

Duru Aras’tan Gerçekleri Öğrenmek İstiyor!

Akrep 7. bölüm 1. fragmanında; Fikret’i arayan kişi, karısının öldürüldüğünü gördüğünü söylüyor. Ferda, tüm okları Selma’nın üzerine çevirmek istiyor. Ancak Selma, Duru’ya annesinin öldüğü gece orada olmadığını söyleyip bu soruyu Ferda teyzesine sormasını istiyor. Perihan, Ayşem’in yanına gidip ona evlatlık olduğunu söylüyor. Duru, Aras’ın yanına gidip teyzesiyle babası arasında bir ilişki olup olmadığını soruyor. Aras, Duru’ya ne cevap verecek?

İşte Akrep 7. bölüm 1. fragmanı…

AKREP 6. BÖLÜM ÖZETİ!

Fikret, Ferda’nın telefonunun şifresini Perihan’ın yardımıyla çözüp onun kendisini tehdit ettiği fotoğrafları siler. Ancak, Ferda’nın telaşının başka bir nedeni olduğunu anlayan Fikret, Perihan’a gidip telefonda onu korkutan başka bir şey olduğunu söyler. Perihan, Aras’ı arayıp onun bilgisayarının olup olmadığını sorar. Oda dükkanda bir bilgisayarının olduğunu söyler.

Perihan, Aras’tan o bilgisayarı alıp getirmesini ister. İpek’in çantasından dükkanın anahtarını alan Aras, bilgisayarı çalıp eve getirir. Sonra, kendisinin Berna’yı göle atarken çekilen videoyu silip bilgisayarı Perihan’a götürür. Perihan, bilgisayarda bir şey bulamaz. Ferda, annesinin o bilgisayarı Aras’a çaldırdığını anlar. Annesiyle konuşan Ferda, Selma’yı bitirecek Fikret’ten de onun kurtulabileceği bir plan yapabileceğini söyler.

Perihan, ondan bunu yapmasına izin verir. Önce, Selma’nın evine giden Ferda, onun ayaklarına kapanıp yerlerde sürünür. Hizmetçiye de para verip o görüntüleri alır. Fikret’le Selma’nın Sapanca’ya gideceklerini hizmetçiden öğrenip Şahin’i oraya götürür. Selma’nın kendisini darp ettiğini Şahin’e inandırır.

Fikret, Selma’yla oraya gelince Şahin, babasının üzerine yürüyüp onu kovar. Ferda’nın planladığı her şeyden haberi olan Fikret, tüm bunları teyzelerinin yaptığını bildiğini söyleyip kendisini aklar. Ama Ferda, son oyununu da oynar ve evdeki hizmetçinin Sapanca’ya temizliğe gittiğinde orada içki şişeleri ve kadın eşyaları bulduğunu söyletir.

Bunun üzerine Fikret evden kovulur. Fikret, tam evden çıkıp gidecekken telefonu çalar. Telefondaki kişi ona karısının intihar etmediğini, onun öldürüldüğünü o anları ise kendisinin gördüğünü söyler.

Akrep 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Berna’nın Öldürüldüğünü Gören Birisi Fikret’i Arıyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Selçuk Herkesin İçinde Haluk'un Oğlu Olduğunu Açıklıyor

Sadakatsiz 21. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Selçuk Herkesin İçinde Haluk’un Oğlu...

0
Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz, 20. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Derin, evi terk edince Gönül araya girip Volkan'a kızıyla bir an...