Ana SayfaDedikoduAkın Akınözü Sessizliğe Büründü

İlgili Postlar

Akın Akınözü Sessizliğe Büründü

Akın Akınözü ile bir süre önce aynı dizide rol alan hatta aralarında aşk iddiaları çıkan Ebru Şahin bildiğiniz gibi şimdilerde Cedi Osman ile evlilik arifesinde. Gözler ise Akın Akınözü’ne çevrilmiş durumda. Geçtiğimiz gün bir mekandan çıkarken görüntülenen Akın Akınözü sesslziğe büründü. İşte detaylar;

Sayende Şükretmek İçin Sebeplerim Var

Oyuncu rol aldığı Hercai dizisine sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla veda etti. İşte Akınözü’nün paylaşımı;

“Sevgili Miran, seni anlamaya ve anlatmaya çalışırken beni de beraberinde çıkardığın, büyülü Mezapotamya topraklarındaki, bu olgunlaşma yolculuğu için sana teşekkür ederim. Bu yolda bana; sevmenin en büyük güç, sevilmenin en gerçek değer olduğunu gösterdin. Ama daha da önemlisi, sevdiklerime ve sevenlerime sahip çıkmadan asla “adam” olamayacağımı öğrettin. Bana, yokluğunu her düşündüğümde titreyerek ağladığım bir aileye sahip olduğumu hissettirerek, ailemin değerini daha da iyi anlamamı sağladın. Bir de tabii ki mucizelere inanmayı… Biliyor musun sayende şükretmek için aslında çok fazla sebebim olduğunu fark ettim”

Mücadelemiz Çok Zordu

“Bütün bunların ışığında anlıyorum ki; sen kara topraktın, ben de senin içinden çıkıp nasıl çiçek açabileceğini soran bir tohum. Aslında birbirimize ihtiyacımız vardı. Çünkü sen içindeki boşluğu dolduracak kökleri arıyordun, ben de içimde taşıdığım kökleri keşfedeceğim ve onları salıp büyütebileceğim bir yer… Şükürler olsun ki; biz hercai bir menekşeye, kış vakti can verebilmeyi başardık.

Şimdi, hiç pes etmeden taşlarını sabır, özveri, emek ve fedakarlıkla döşediğimiz bu yolun sonuna geldik. Fakat ikimiz de biliyoruz ki; yolun sonu gibi gözüken, aslında kalbine dokunduğumuz insanlarda açacak çiçeklerin, yeni bir başlangıcı sadece. ve sen aradığın o mutluluğu, açması imkansız görülen ama hikayemizden ilham alarak açmayı başarmış yeni çiçeklerle dolu bahçende bulacak, bulduğun yerde de özgürleşeceksin… Belki mücadelemiz çok zordu ama bütün bunlara değerdi… Sevgi ve saygılarımla…’Hercai’ Yol Arkadaşın Süreyya Akın Akınözü” ifadeleri ile diziye veda etmişti.

Akın Akınözü Sessizliğe Büründü

Hercai’nin başrol oyuncuları Ebru Şahin ile Akın Akınözü’nün araları sette yaşanan kavgadan sonra açılmıştı.

“Hercai” dizisinde rol arkadaşı olan Ebru Şahin’le küs oldukları bilinen Akınözü’ne “Ebru Şahin’in düğününe gidecek misiniz?” sorusu havada kaldı. Ünlü oyuncu soruları yanıtlamadan oradan ayrıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler