Ana SayfaDizilerAh Nerede 7. Bölüm Final Fragmanı Yayında! Gerçekler Ortaya Çıkıyor!

İlgili Postlar

Ah Nerede 7. Bölüm Final Fragmanı Yayında! Gerçekler Ortaya Çıkıyor!

Star Tv’nin sevilen yaz dizisi Ah Nerede, 7. son bölümüyle 19 ağustos cuma günü son kez ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Zehra, Ferit’i Ferda’yla birlikte görür. Ferit ise, Zehra’ya gerçekten öyle bir şey olmadığını anlatmaya çalışır. Bu arada Zehra, Ferit’e aşık olduğunu anlar. Bir karar verip ona sakladığı kolyeyi gönderip onun kedisini ilk öptüğü yerde buluşmak istediğini söyler. Ah Nerede 7. bölüm final fragmanı yayınlandı. Gerçekler ortaya çıkıyor.

Cuma Dizileri 2022

Gerçekler Ortaya Çıkıyor!

Ah Nerede dizisinin final fragmanında; Kızlar, Zehra’nın Ferit’e aşık olduğunu anlıyor. Cenker, Ferit’e oynadıkları oyunu bildiğini onun Zehra’yla gerçekte sevgili olmadığını bildiğini söylüyor. Bu durumu ailelerde öğreniyor. Dahası Ferit, Zehra’nın kendisinden intikam almak için böyle bir oyuna girdiğini öğreniyor. Zehra, son kez Ferit’le buluşup onunla yüzleşmek istiyor. Ali durumu öğrenip kız kardeşine destek oluyor.

İşte Ah Nerede 7. bölüm final fragmanı…

AH NEREDE 6. BÖLÜM ÖZETİ!

Zehra, sarhoş olduktan sonra Ferit’e ondan intikam almak istediklerini ve Hakan’dan bahseder. Ferit, önce Zehra’nın ne demek istediğini anlamaz. Sabah Zehra, kaçmak üzereyken ona bir şey çaktırmadan onu evine bırakır. Daha sonra Ali’yi bulup ona konuşacaklarını Zehra’ya bahsetmemesi için söz aldıktan sonra Hakan’ın kim olduğunu sorar.

Ali de, Zehra’yı düğünde terk eden kişi olduğunu anlatır. Ferit, Zehra’nın şaka uğruna nikah masasında bırakılmasına neden olan kadın zanneder. Durumu anlayan Zehra, Hakan’ı arayıp ondan Ferit ararsa ismini vermemesini Zeynep diye birinin adını vermesini ister.

Zaten vicdan azabı çeken Hakan, hemen Zehra’nın isteğini kabul ediyor. Hakim, Ferit’i eve döndürmek için kardeşlerinden yardım ister. Onlara, eğer Ferit’i eve döndürürler ise özgürlüklerini vereceğini söyler. Murat, abisini eve döndürmek için Cenker’den Zehra’yı kıskanmasını sağlar.

Ferit, babasının kendisinin yanına gelmesiyle eve geri döner. Ancak Seniha, Bursa’dan gelecek olan Ferda’nın gelmesini hızlandırır. Ferit’in eve geleceği gün onu da eve çağırıp Zehra’nın Ferit’i kıskanmasını sağlar. Vicdanını bir an rahatlatmak isteyen Fikret, Zeynep’in yanına Zehra’yla birlikte gidip ondan özür diler.

Oda, kendisine iyilik yaptığını söyleyip onu rahatlatır. Ferda, Zehra ile Ferit’in konuşmalarını duyup onun bir gizli evi olduğunu öğrenir. Ferit’i takip edip o evi bulur. Elinde şarap şişesiyle Ferit’in yanına gidip onunla güzel bir gece geçirmek istediğini söyler. Onlar konuşurken Zehra, Ferit’in evine gider ve onları samimi bir şekilde görüp şok olur.

Ah Nerede Dizisi Final Mi Yapıyor?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler