Magazin Haberleri » Diziler » Afili Aşk 23. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Kerem İle Ayşe’nin Sevgili Olarak İlk Günleri Nasıl Geçecek?
Kerem İle Ayşe'nin Sevgili Olarak İlk Günleri
Kerem İle Ayşe'nin Sevgili Olarak İlk Günleri

Afili Aşk 23. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Kerem İle Ayşe’nin Sevgili Olarak İlk Günleri Nasıl Geçecek?

Kanal D ekranlarının sevilen romantik komedi dizisi Afili Aşk 22. son bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. Dinin yayınlanan son bölümünde; Ayşe, Yelda ile Ceyda’nın kuklası olur ve onlar ne istiyorsa onu yapmaya başlar. Aslında parayı ve lüksü hiç sevmeyen Ayşe, gösteriş düşkünü kaba biri olmuştur. Kerem, Ayşe’nin annesine karşı tavırlarına dayanamaz. Yelda, Ayşe’ye artık evi terk etmesini söyler. Kerem, Ayşe’ye konuşur kendisini gerçekten sevip vermediğini sorar. Ayşe sevmediğini söylese de dayanamayıp ona çok aşık olduğunu söyler. Dizinin yeni bölüm fragmanı geldi. Kerem ile Ayşe’nin sevgili olarak ilk günleri nasıl geçecek?


Çarşamba Dizileri 2019

Kerem İle Ayşe’nin Sevgili Olarak İlk Günleri!

Afili Aşk 23. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Fragmanda; Kerem, Ayşe’yle aralarında bir sorun kalmadığını düşünüp, sevgili olarak ilk günleri için hazırlık yapar. Ancak Ayşe, Kerem’in hayal ettiği gibi davranmaz ve normal sevgililer gibi olmak ister. Kerem’in tüm hazırlıkları boşa gider. Bu duruma Yelda ile Ceyda ne diyecek? Ayşe’yi tehdide devam edecekler mi?

İşte Afili Aşk 23. bölüm 1. fragmanı…

AFİLİ AŞK 22. SON BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Ayşe, Ceyda’nın talimatı üzerine öncelikle Kerem’den limitsiz kredi kartı istiyor. Daha sonra lüks bir araba istiyor. Kerem, Ayşe’nin tüm isteklerini yerine getiriyor. Ama Ayşe, memnun olmamış gibi davranıyor. Ceyda, şirketin yeni yüzü olan Ayşe’nin çekimlerde pahalı yiyecek ve içecekler isteyip kapris yapmasını istiyor. Ayşe’nin uzun istekleri Kerem’i şaşırtıyor.

Ceyda, Kerem’e mesaiye kalmaları gerektiğini söylüyor. Ama Ayşe, annesine gitmek için söz verdiğini söylüyor. Orada herkes merakla Ayşe’nin süprizini bekliyor. Süpriz olarak Ayşe Dana Orhan’ı getirir. Dana Orhan’ın getirerek şov yapmasına en çok Muhsin bey şaşırıyor. Ayşe’nin neden böyle davrandığına anlam veremiyor. Sıra Ayşe’nin Yelda hanıma kaba davranması geliyor.

Kerem, Ayşe’nin annesine kaba davranmasına izin vermiyor. Ayşe’nin davranışlarının değiştiğini farkına varan Kerem onu sevmekten vazgeçmiyor. Yelda, Ayşe’ye artık evden gitme vaktinin geldiğini söylüyor. Kerem, havuz başında Ayşe’ye onu gerçekten sevip sevmediğini soruyor. Ayşe, üzülerek onu sevmediğini söylüyor. Ancak dayanamayıp Kerem’e sarılıp ona aşık olduğunu söylüyor.


 Afili Aşk 22. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ayşe Ne Karar Verecek?

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

Kırmızı Oda Ne Zaman Yayınlanacak

Kırmızı Oda Dizisinin İlk Tanım Fragmanı Yayınlandı! Kırmızı Oda Ne Zaman Yayınlanacak?

Acun Ilıcalı, Tv 8 ekranında yeni bir dizinin müjdesini verdi. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir