Magazin Haberleri » Ünlüler » Zümrütüanka Sezonu Kapattı Mı? Dizi Yeni Sezonda Ekranlara Gelecek Mi?
Zümrütüanka Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman
Zümrütüanka Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman

Zümrütüanka Sezonu Kapattı Mı? Dizi Yeni Sezonda Ekranlara Gelecek Mi?

Zümrütüanka 10. bölümüyle gününde ekranlara gelmedi. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Hamit, adamlarıyla birlikte Serhat’ı diri diri mezara gömer. Abbas, kendisine kurulan tuzaktan kurnazlığı sayesinde kurtulur ve Serhat’ı gömüldüğü yerden kurtarmayı başarır. Serhat, Hamit’i köşeye kıstırıp kafasına silahı dayar. Onun canını yeğenine bir zarar vermemesi karşılığında bağışlar. Konaktan kovulan Zümrüt, Serhat’ın annesinin katilini öğrenmek için Niyazi’nin yanına gider. Azimet tarafından, Zümrüt’ün ölüm emri verilir. Zümrütüanka dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?


Cumartesi Dizileri

Zümrütüanka Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman ?

Zümrütüanka dizisi, ülkemizin gündeminde olan virüs salgını nedeniyle çekimlerine ara verdi. Dizinin en az 20 bölüm yayınlanması bekleniyor. Reytingleri de iyi olan dizinin önümüzdeki aylarda çekimlerine başlasa dahi yeni sezonda da ekranlarda olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Zümrütüanka dizininin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı konusunda kesin bir açıklama gelmedi.

ZÜMRÜTÜANKA 9. BÖLÜM ÖZETİ!

Abbas, Özgüçler tarafından tam öldürüleceği sırada kurnazlık yapıp, ölmeden bir aptest almak istediğini söyler. O sırada yerde bulduğu sopa ile kendisini vurmaya hazırlanan iki kişiyi etkisiz hale getirir. Serhat, tabutun içinde nefessiz kalıyor. Son anda Abbas, onu bulup çıkarır.

Azimet, oğluyla torununu sağ salim görünce mutluluktan havalara uçar. Serhat, Hamit’i bulup kafasına silahını dayar. Ona eğer yeğeninin kılına zarar gelirse onu gerçekten öldüreceğini söyleyip Hamit’in canını bağışlar. Zümrüt, Sühandan’ın yanına gidip onun zor durumda olduğunu görür. Serhat’ın içeceğine uyku ilacı koyan Zümrüt, onu bayılttıktan sonra bir yere gitmesin diye elini ayağını bağlar.

Sonra İhsan’la birlikte Sühandan’ı kaçırmaya Özgüçler konağına gider. Zümrüt, Hamit’in annesini oyalarken İhsan Sühandan’ı kaçırmaya uğraşır. Ama Zümrüt, İhsan ve Sühandan, Özgüçlere yakalanıp mahsene kapatılır. Serhat, kendisine gelir gelmez amcasıyla birlikte Özgüçler konağını basar. Hamit, Serhat’a verdiği sözü tutup Sühandan’ı ve Zümrüt’le İhsan’ı ona teslim eder.

Serhat, Sühandan’ı eve getirmez. Azimet, Niyazi’yle konuşup onu gerçekleri Serhat’a anlatmaması konusunda uyarır. Konuşmaları duyan Zümrüt, Azimet tarafından konaktan kovulur. Zümrüt, gideceğini ama Niyazi’yi bulup gerçekleri öğrenmeden konağa dönmeyeceğini söyler.

Azimet, tutuşmaya başlar ve Abbas’a, Zümrüt’ün Niyazi çavuşla konuşmaya gittiğini onu ortadan kaldırmasını söyler. Zümrüt’ün sonunun Serhat’ın annesi gibi olmasını ister. Serhat uyurken Zümrüt onunla vedalaşıp gider. Niyazı çavuşla bulaşacağı yere yaklaşmışken Zümrüt’ün üzerine hızla bir araba yaklaşır.


Zümrütüanka 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Zümrüt’ün Ölüm Emri Veriliyor!

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında feza çınar

Avatar

İlginizi Çekebilir

Tamer Karadağlı: "Benim İçin Bitmiştir"

Tamer Karadağlı: “Benim İçin Bitmiştir”

Tam 17 sene süresinde Çocuklar Duymasın adlı dizide, namı değer taşfırın erkeği olan Haluk karakterine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir