Magazin Haberleri » Diziler » Zümrütüanka 6. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Zümrüt Serhat’ı Terk Mi Ediyor?
Zümrüt Serhat'ı Terk Mi Ediyor
Zümrüt Serhat'ı Terk Mi Ediyor

Zümrütüanka 6. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Zümrüt Serhat’ı Terk Mi Ediyor?

Zümrütüanka dizisi merakla beklenen 6. yeni bölümüyle 29 şubat cumartesi günü ekranlara gelecek. Dizinin son bölümünde; Serhat, Tolgahan’ı öldürmek suçundan tutuklanır. Abbas, kızıyla uygunsuz video çektiğini öğrenir ve onu ortadan kaldırıp suçu Serhat’ın üzerini atar. Serhat’ın hapse girmesiyle meydan Abbas’a kalacak istediği gibi at koşturacaktır. Babasıyla kız kardeşinin konuşmalarını duyan Latif, Tolgahan’ı babasının öldürdüğünü itiraf eder. Dizinin yeni bölüm fragmanında; Aşkının karşılığını alamayan Zümrüt, Serhat’ı terk mi ediyor?


Cumartesi Dizileri 2020

Zümrüt Serhat’ı Terk Mi Ediyor?

Zümrütüanka 6. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Fragmanda; Azimet Zümrüt’ü, Abbas’la artık uğraşmaması konusunda uyarıyor. Abbas ise, Zümrüt’e ateş püskürüyor ve Fitnat’a ağzından abisi Adil’i, onun için öldürdüğünü kaçırıyor. Zümrüt, Serhat’a kendisini sevip sevmediğini soruyor. Serhat’tan cevap gelmeyince yüzüğü çıkarıp evi terk ediyor. O giderken Serhat, onu hala çok sevdiğini içinden söylüyor.

İşte Zümrütüanka 6. bölüm 1. fragmanı….

ZÜMRÜTÜANKA 5. BÖLÜM ÖZETİ!

Tolgahan’ın babası adamlarıyla birlikte adliyenin önünde Serhat’ın üzerine kurşun yağdırır. Omuzundan yaralanan Serhat, kurşunların üzerine yürür ve masum olduğunu haykırır. Tolgahan, Suhandan’la birlikte olurken onun görüntülerini videoya almıştır. Abbas ise Tolgahan’ı öldürüp görüntüleri ele geçirir, Ancak görüntüler internette yayınlır.

Nevcihan’la Latif, Suhandan’ın bilgisayarından görüntüleri izleyip sinir krizleri geçirir. Ülfet, Abbas’tan aldığı paraları harcamaya devam eder. Eve aldığı yeni televizyonun keyfini çıkarırken Rüstem, Nezaket’i Ülfet’ten çaldığı paralarla kahvaltılara çıkarır. Ülfet, Rüstem’i Nezaket’le, lüks bir restoranda onları basar.

Bu arada Nezaket, Rüstem’den hoşlandığı için onunla birlikte olmaz. Onun amacı ise farklıdır. Abbas, Meliha’yı gözüne kestirip ona hediye çeki verip alış veriş yaptırır. Aldığı kıyafetlerle mutlu olan Meliha ise, Abbas’ın görüşme teklifini kabul eder. Serhat, tutuksuz yargılanmak üzere serbest kalır. Abisinin yine bir şeyler karıştırdığını anlayıp onun Meliha’yı, kötü emellerine alet edecekken onların yerini bulur.

Meliha’yı evine bıraktırır ve abisiyle hesaplaşır. Bu arada Azimet, Zümrüt’e acı çektirmek için Saniye’yi eve getirir. Zümrüt’ü çağırıp ona ve kendisine kahve yapmasını isterken Serhat gelir ve kahveleri onun yapmayacağını söyler. Serhat, ailesinden Zümrüt’ü korur. Ancak ona ceza vermek için yanına yaklaştırmaz.

Nevcihan Abbas’a, kızının internette yayılan videosu olduğunu söyler. O da hiç haberi olmamış gibi ortalığı karıştırır. Namusunun temizlenmesini isteyen Abbas, kızına kötülük yapmayı düşünürken Serhat, Suhandan’ı onun elinden kurtarır. Latif, Suhandan’la babasının konuşmalarını duyup, herkesin olduğu sofrada Tolgahan’ı öldürenin babası olduğunu açıklar.


Zümrütüanka 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Latif Tolgahan’ı Babasının Öldürdüğünü İtiraf Ediyor!

Hakkında feza çınar

Avatar

İlginizi Çekebilir

İlay'la İrfan'ı Süleyman Aynı Odada Yakalıyor

Babil 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? İlay’la İrfan’ı Aynı Odada Yakalayan Süleyman Ne Yapacak?

Star Tv’nin sevilen dizilerinden Babil 10. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; İrfan, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir