Magazin Haberleri » Ünlüler » Zehra Çilingiroğlu’nun Güzelliği Herkesin Dikkatini Çekti!
Zehra Çilingiroğlu

Zehra Çilingiroğlu’nun Güzelliği Herkesin Dikkatini Çekti!

Ünlü sanatçı Hülya Avşar ile Ünlü sunucu Kaya Çilingiroğlu‘nun kızı Zehra Çilingiroğlu geçtiğimiz günlerde mağazada görüntülendi. Arkadaşının kına gecesinden çıkan Zehra Çilingiroğlu güzelli ile herkesin dikkatini çekti.


Hülya Avşar Kimdir?

Genç Zehra Herkesi Büyüledi!

Zehra Çilingiroğlu

Zehra Çilingiroğlu geçtiğimiz günlerde mağazada görüntülenmiştir. Arkadaşının kına gecesinden çıkan Zehra Çilingiroğlu güzelli ile herkesin dikkatini çekti. Güzel saçları ve elbisesiyle çok güzel uyum sağlayan Zehra Çilingiroğlu herkesi büyülemiştir. Geceye güzelliğiyle damga vuran Çilingiroğlu, pullu kolları  ve tüylü bilekleri ile kıyafet seçimiyle herkesin dikkatini çekmiştir.

Zehra Çilingiroğlu’nun Güzelliği Herkesin Dikkatini Çekti!

Zehra Çilingiroğlu

Ünlü sanatçı Hülya Avşar ile Ünlü sunucu Kaya Çilingiroğlu‘nun kızı Zehra Çilingiroğlu geçtiğimiz günlerde mağazada görüntülendi. Güzel saçları ve elbisesiyle çok güzel uyum sağlayan Zehra Çilingiroğlu herkesi büyülemiştir. Geceye güzelliğiyle damga vuran Çilingiroğlu, pullu kolları  ve tüylü bilekleri ile kıyafet seçimiyle herkesin dikkatini çekmiştir. Zehra Çilingiroğlu’nun güzelliği ve elbisesiyle uyumu sosyal medyada hızlıca gündeme oturmuştur. Zehra Çilingiroğlu’nun kına gecesinde görenleri büyülemiş ve magazin dünyasının en çok konuşulanlar arasına girmiştir.


Kaya Çilingiroğlu Kimdir?

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Berat Şahin

Avatar

İlginizi Çekebilir

Cenk Eren: "Toprağa Gömülmek İstemiyorum"

Cenk Eren: “Toprağa Gömülmek İstemiyorum”

Başarılı şarkıcı Cenk Eren, bir takipçisinin üniversitelerin kadavra eksikliğinden söz açtığını görünce “Ölümden korkmuyorum ama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir