Magazin Haberleri » Ünlüler » Zara’dan Müjdeli Haber!
Zara'dan Müjdeli Haber!
Zara'dan Müjdeli Haber!

Zara’dan Müjdeli Haber!

Halk müziği sanatçısı güzel sesli Zara aynı zamanda oyunculuk kariyerine de imza atmıştı. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki performansıyla çok konuşulmuştu. Önceki gün AVM de görüntülendi.


Kızının Görüntülenmesini İstemedi!

Güzel şarkıcı Zara AVM de kitap alırken görüntülendi. Boşandığı eşi Akif Beki’den olan kızı Dila da yanında olan ünlü şarkıcı gazetecilere kızının görüntülenmesini istemediğini söyledi. Bir süreliğine Amerika ya giden ve orda güzel keyifli dakikalar geçiren ünlü şarkıcı Amerika turunun çok iyi geçtiğinden bahsederek “Amerika turnesi çok güzel geçti, kısmet olursa yine yapmak istiyorum” dedi. Ardından bir sürprizi olduğunu belirten Zara merakları üzerine çekti.

Zara’nın Paylaştığı Fotoğraf Sosyal Medya’yı Salladı

Sürprizim Var Dedi!

Güzel şarkıcı muhabirlerle sohbetine devam ederken müjdeli haberi verdi.“Yakında güzel bir flarmoni orkestrasına eşlik edeceğim, hazırlıkları devam ediyor” dedi. Güneş gözlüğünü takarak poz verem sanatçı, “Daha güzel sürprizler var, yakında onları da açıklarım” diyerek oradan uzaklaştı.


   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Seray Çelik

Avatar

İlginizi Çekebilir

Evrim Keklik'den İtiraf

Evrim Keklik’den Bomba Barış Murat Yağcı İtirafı…

Survivor’da yüksek performansının yanı sıra söylevleriylede isminden bolca söz ettiren Evrim Keklik, Survivor 2020’nin finalisti …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir