Magazin Haberleri » Diziler » Zalim İstanbul 37. Bölüm Fragmanı Yayında! Bebeği Alınıp Köşkten Kovulan Ceren Ne Yapacak?
Bebeği Alınıp Köşkten Kovulan Ceren Ne Yapacak
Bebeği Alınıp Köşkten Kovulan Ceren Ne Yapacak

Zalim İstanbul 37. Bölüm Fragmanı Yayında! Bebeği Alınıp Köşkten Kovulan Ceren Ne Yapacak?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Zalim İstanbul 37. yeni bölümüyle 8 haziran pazartesi günü ekranlara gelecek. Dizinin 36. bölümünde; Nedim, Oya’yı ikna edip Başak’la Ceren’in bebeğini kurtarmayı başarır. Ceren, sonunda bebeğine kavuşur. Agah, Nedim’in kendi hesabından Ceren’e boşanma karşılığında yüklü bir ödeme yaptığını, birde üzerine şirket hissesinin yarısını istediğini öğrenir. Herkesi yemekte toplayan Agah, Ceren’in Şeniz’le yaptığı anlaşmayı masaya koyar. Agah, Ceren’e bebeği bırakıp köşkü terk etmesini söyler. Bebeği alınıp köşkten kovulan Ceren ne yapacak?


Pazartesi Dizileri 2020

Bebeği Alınıp Köşkten Kovulan Ceren Ne Yapacak?

Zalim İstanbul 37. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Fragmanda; Agah, Ceren’i köşkten kovuyor. Ceren, bebeğini bırakmak istemese de yaka paça dışarı atılıyor. Seher ise, Agah’a bebeğini satanın Ceren değil oğlu Cenk olduğunu söylüyor. Öfkeden deliye dönen Ceren, intikam yemini ediyor. Cenk. yaptıkları şeyler için büyük bir pişmanlık içine giriyor. Agah ise fenalaşıyor.

İşte Zalim İstanbul 37. bölüm 1. fragmanı….

ZALİM İSTANBUL 36. SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Ceren, Nedim’den boşandıktan ve yüklü parasını aldıktan sonra köşkten ayrılacağı için babaannesi ile birlikte üzülmeye başlamışken bebeğinin yaşadığını öğrenir. Bebeğinin eve gelmesiyle, Ceren ile babaannesi artık köşke iyice yerleşir. Şeniz, tedavi olmak istemez. Seher ise, ona acıyıp ne yapmış olursa olsun ona yardım eder.

Yerde düşmüş vaziyette Şeniz’i bulan Seher, yardım ister. Nedim ise, yıllarca kendisini tekerlekli sandalyeye mahkum etmesine rağmen Şeniz’in yardımına koşup onu yerden kaldırır. Ceren, Şeniz’in yanına gidip ona kendisinin kazandığını söyler. Agah, köşkte kalmasa da avukatı aracılığıyla her şeyden haberi olur.

Ceren, bebeğini kullanarak Cenk’e yanaşmayı dener. Cenk, bebeğe dokunanaz bile. Ona, bebeğe babalık edeceğini ama onunla asla olmayacağını söyler. Agah, önce Nedim’in Ceren’e kendi hesabından yaptığı yüklü ödemeyi öğrenir. Cenk, babasıyla konuşmak için onun yanına gider. Agah’a, bebeğe karşı bir şey hissetmediğini söyleyince babası ona öğüt verir.

Cenk, Ceren’in şirket hisselerinin yarısını istediğini, kendisinin de vereceğini babasına söyler. Agah, evdekilere haber gönderip herkesin akşam yemeğinde orada olmasını ister. Elinde dosyayla gelen Agah, Ceren’in o kucağındaki çocuğu doğurmadan önce Şeniz’le para karşılığı yaptığı anlaşmayı masanın üzerine atar. Nedim’in, vereceği o parayı verdirmeyeceğini, Cenk’in de hisselerini alamayacağını söyleyerek Ceren’e bebeği bırakıp hemen köşkten defolup gitmesini söyler.


Fikret Kuşkan Diziye Neden Veda Etmek Zorunda Kaldığını Açıkladı!

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

Üç Finalist Belli Oldu Mu

Survivor 2020 Son Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Üç Finalist Belli Oldu Mu?

Survivor 2020’de dün akşam son dokunulmazlık oyunu için yarışmacılar kıyasıya mücadele etti. Canlı olarak gerçekleşen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir