Ana SayfaDizilerYüz Yıllık Mucize 4. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Süreyya Hayatının En Büyük...

İlgili Postlar

Yüz Yıllık Mucize 4. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Süreyya Hayatının En Büyük Şokunu Yaşıyor!

Star Tv’nin yeni gözde dizisi Yüz Yıllık Mucize, 3. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Müzeyyen’in bahçede Eşref’i gördüğünü söylemesinden sonra Süreyya, ilk kez Eşref’in mezarına gidiyor. Harika Cem’e, ayrılmak istediğini söylüyor. Kemal ile Harika, birlikte çok güzel vakit geçirirken Müzeyyen’in kaybolduğu haberini alıyorlar. Turgut, Müzeyyen’i bulup Harika’ya teslim ediyor. Süreyya, Harika’dan Kemal’i yemeğe çağırmasını istiyor. Kemal elinde çiçekle Harika’nın kapısını çalıyor. Süreyya ile Kemal, göz göze geliyor. Yüz Yıllık Mucize 4. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Süreyya, hayatının en büyük şokunu yaşıyor.

Süreyya Hayatının En Büyük Şokunu Yaşıyor!

Yüz Yıllık Mucize 4. bölüm 1. fragmanında; Süreyya, karşısında Kemal’i görünce fenalaşıyor. Onun Eşref olduğunu düşünmeye başlıyor ve yemekte onu uzun uzun izliyor. Bunun mümkün olmadığını düşünce de sonunda dayanamayıp onun adının Kemal değil, Eşref olduğunu söylüyor. Herkes, onun aklını yitirdiğini düşünmeye başlıyor.

İşte Yüz Yıllık Mucize 4. bölüm 1. fragmanı…

YÜZ YILLIK MUCİZE 3. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Müzeyyen’in bahçede Eşref’i gördüğünü söylemesi Süreyya’nın aklını karıştırıyor. Eşref’in mezarının yerini öğrenip, onun mezarını ziyarete gidiyor. Harika, Kemal’i aklından çıkaramıyor. Cem bir ofis alıp Harika’ya hediye ediyor. Harika ona, Kemal’i öptüğünü söylemek zorunda kalıyor.

Cem Harika’ya ertesi güne kadar müddet verip bu ilişkiyi devam ettirip ettirmeyeceğine bir karar vermesini istiyor. Harika, ertesi sabah Cem’i arayıp ayrılmak istediğini söylüyor. Durumu Süreyya’ya anlatıyor.

Kemal ile Harika, tekrar buluşuyor. Bu arada Turgut, konaktakiler hakkında derin bir araştırma yapıyor. Müzeyyen evden kayboluyor. Bunu duyan Harika, Kemal’le birlikte onu aramaya başlıyor. Turgut Müzeyyen’i buluyor ve Harika’ya teslim ediyor.

Harika Süreyya’ya, Kemal’e neler hissettiğini anlatıyor. Süreyya’da, yeğeninin aklını böylesine başından alan Kemal’le kendisinin de tanışmak istediğini ve onu akşam yemeğe davet etmesini istiyor.

Harika Kemal’i arayıp halasının onu yemeğe davet ettiğini söylüyor. Kemal, artık aşkına sahip çıkmak istiyor ve bu yemek teklifini kabul ediyor. Öte yandan Cem, terk edilmenin acısıyla Kemal’in peşine düşüyor. Ondan nişanlısını elinden almasının hesabını sormak istiyor.

Kemal, elinde çiçeklerle Harika’nın kapısını çalıyor. İçeri giren Kemal, çocukluğu ve evlilikleri geçen o yalıda eski anılarını hatırlıyor. O sırada Süreyya, merdivenlerden aşağı inip Kemal’le karşılaşıyor. İki eski karı koca yıllar sonra ilk kez göz göze geliyor.

Süreyya, gözlerine inanamıyor. Bu karşılaşmadan sonra Süreyya, aklını yitirdiğini mi düşünmeye başlayacak?

Yüzyıllık Mucize 3. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Harika Kemal’e Yaşama Sevinci Veriyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler