Magazin Haberleri » Ünlüler » Yıldız Asyalı Yüzüne Ne Olduğunu Anlattı!
Yıldız Asyalı Yüzüne Ne Olduğunu Anlattı
Yıldız Asyalı Yüzüne Ne Olduğunu Anlattı

Yıldız Asyalı Yüzüne Ne Olduğunu Anlattı!

Bir çok dizi ve filme başrol oyuncusu olarak rol alan Yıldız Asyalı, yeni projesi ile müzik dünyasına hızlı bir giriş yapacak. 18 mayıs tarihinde piyasaya çıkacak olan ‘Kütür Kütür Aşk’ isimli çalışması çok ses getirecek. Güzelliğinin yanı sıra güzel sesi ile de büyük hayran kitlesine sahip sanatçı geçtiğimiz günlerde bir Tv programına katıldı. Yıldız Asyalı yüzüne ne olduğunu anlattı.


Yıldız Asyalı kimdir?

Yıldız Asyalı Yüzüne Ne Olduğunu Anlattı!

Hem müzisyen hem oyuncu olan Yıldız Asyalı, ‘Eyvah Kızım Büyüdü’ dizisiyle ünlenmişti. Asyalı katıldığı bir programda yüzüne ne olduğunu anlattı. 2014 yılında geçirdiği trafik kazasında, arabanın ani fren yapması sonucunda ön koltuğa çarptığını ve yüzünde gamze gibi bir iz oluştuğunu söyledi. Doktora gittiğinde oranın öyle kalacağını yapacak bir şey olmadığını söylediğini, bu durumdan rahatsız olmadığını dile getirdi.

2015 yılında dünya evine giren 39 yaşındaki Yıldız Asyalı’nın mutlu bir evliliği ve bu evliliğinden dünya tatlısı bir çocuğu var. Hayranları onu tekrar dizi projelerinde de görmek istiyor.


Yıldız Asyalı Kütür Kütür Aşk İle Geliyor!

Hakkında feza çınar

Avatar

İlginizi Çekebilir

Hamile olan Seren Serengil Neden Boşanıyor?

Hamile olan Seren Serengil Neden Boşanıyor?

Geçtiğimiz günlerde hamile olduğunun müjdesini hayranlarıyla paylaşan ünlü sunucu Seren Serengil ve Yaşar İpek’in ayrılık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir