Ana SayfaÜnlülerYasemin Şefkatli Koronavirüse Yakalandı

İlgili Postlar

Yasemin Şefkatli Koronavirüse Yakalandı

Sanatçı İbrahim Tatlıses’in müstakbel gelini Yasemin Şefkatli, koronavirüs aşısını hakkı gelmesine rağmen yaptırmadı. Nişanlısı İdo Tatlıses ile tatile gitmeyi tercih eden Yasemin Şefkatli koronavirüse yakalandı. Şefkatli’nin sağlık durumu nasıl? İşte detaylar;

“Para Tutma Konusunda İyiyimdir”

Takipçisinin “Akne ilacı cildine iyi geldi mi? sorusuna cevap olarak akne tedavisi gördüğü dönemdeki bir fotoğrafını paylaşarak “Tedavi sırasında çekilen fotoğrafı paylaşıyorum. Ki, bu en iyi dönemiydi. Cildiniz için sakın bilmediğiniz ürünler kullanmayın. Sağlıklı beslenin, su için ve sigaradan uzak durun” diyerek yanıt verdi.

“Fazla para harcıyor olabilir misin?” sorusuna ise Şefkatli, “Aksine para tutma konusunda iyiyimdir. Harcamalarımı özellikle pandemiden sonra çok dikkatli yapmaya başladım” diye yazdı.

Şefkatli takipçisinin “Hiç estetik yaptırdın mı?” sorusuna ise samimiyetle cevap vererek “Botoks ve mini dolgular estetikten sayılıyorsa evet, var” dedi.

Yasemin Şefkatli Takipçilerinin Sorularını Yanıtladı

İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli Düğünü Erteledi

İdo Tatlıses ile evlilik hazırlığında olan çiftten Şefkatli, yaşanan sıkıntılı süreç̧ ve pandemi kurallarından dolayı düğünü ileri bir tarihe ertelediklerini açıkladı.

Şefkatli, “Tüm sevdiklerimiz yanımızda olsun istediğimiz için düğün sürecimizi ileri bir tarihe erteledik” açıklamasında bulundu. Şefkatli, nişanlısı İdo Tatlıses’in yeni şarkısı ve klip çalışması nedeniyle yoğun olduğunu da belirtip, “İdo’nun işleri çok. Vaktinin büyük bölümü stüdyoda geçiyor” diye ekledi.

Yasemin Şefkatli Kimdir?

Yasemin Şefkatli Koronavirüse Yakalandı

Sanatçı İbrahim Tatlıses ile sinema oyuncusu Derya Tuna‘nın oğulları şarkıcı İdo Tatlıses‘in nişanlısı Yasemin Şefkatli koronavirüse yakalandı. Aşı sırası gelen ve buna rağmen aşı yaptırmayan Şefkatli, bunun yerine tatile gitmeyi tercih etti.

Çeşme’ye giden daha sonra Bodrum ve Antalya’da gezen Şefkatli, kendisini kötü hissedince hastaneye gitti. Genç isim, koronavirüse yakalandığını öğrendi. Nişanlısının sonucu ise negatif. Şefkatli’nin sağlık durumunun şuan iyi olduğu biliniyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler