Pazar, Ağustos 1, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi Barıştı

Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi Barıştı

-

Magazin gündeminden düşmeyen Şeyma Subaşı Mohammed Alsaloussi barıştı. Evlilik hazırlığı sırasında zengin sevgilisinden ayrılan Şubaşı, Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile olan fotoğraflarını Instagram hesabına yeniden yükledi. İşte detaylar;Neler Olmuştu?

Subaşı yedi aydır birlikte olduğu ve düğün hazırlıklarına başladığı Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi’den geçtiğimiz günlerde ayrılmıştı. Kısa sürede evlenmeye karar verilmesinin hamile olduğu iddia edilen Subaşı öncesinde hamile olduğunu yalanlamış ardından kabul etmişti. Evliliklerini ertelediklerini duyuran Subaşı bir kaç gün sonra ise stresten bebeğini düşürdüğünü paylaşmıştı. Ayrılık iddialarına ise sessiz kalan Subaşı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile olan fotoğraflarını sosyal medya hesabından kaldırmıştı.

Cenk Eren ‘den Şeyma Subaşı Yorumu

Subaşı hakkında ortaya atılan bir diğer iddia ise sevgilisinin dolandırıcı çıkmasının ardından eski eşi Acun Ilıcalı’dan yardım istemiş. İddialara göre Subaşı Ilıcalı’ya “Bizi buradan aldır. Beni aldırmıyorsan da Melisa’yı aldır!” diyerek Ibiza’da yeni bir ev talep etmiş. Bu telefonun üzerine ise Acun Ilıcalı, kızı Melisa için eski eşi Şeyma Subaşı’na Ibiza’da lüks bir villa kiralamış.

Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından yeni evinden fotoğraflar paylaşmış ve “huzurlu” olduğunu söylemişti.

Hediyelerin Hepsi Sahte Çıktı

Geçtiğimiz haftalarda Şeyma Subaşı Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi’den evlenme teklifi almış ve düğün hazırlığına başlamıştı. Ardından sevgilisinde hamile olduğu ortaya çıkan Subaşı ardından bebeğini kaybettiğini duyurmuştu. Subaşı geçtiğimiz gün Mohammed Alsaloussi ile olan tüm fotoğraflarını kaldırarak ayrıldıkları haberlerini doğrulamış oldu.

Gelen haberlere göre, Mohammed Alsaloussi’nin Şeyma Subaşı’na taktığı tektaş yüzük ve aldığı pahalı hediyelerin tamamının sahte olduğu iddia edildi. Kendisine edilen hediyelerin ve yapılan jestlerin sahte olduğunu öğrenen Şeyma Subaşı sevgilisinden ayrıldı.

Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi Barıştı

Şu sıralar Ibiza’da olan Şeyma Subaşı, Mohammed Alsaloussi ile arasındaki buzları eritti. Ayrılık sonrası tekne turuna çıkan ünlü çifti arkadaşlarının paylaşımı ele verdi. 31 yaşındaki sosyal medya fenomeni, dün Mısırlı sevgilisi ve dostlarıyla yemekte bir araya geldi. Yan yana görüntülenen ikili, ‘her şey’ yolunda mesajı verdi. Yemekte Alsaloussi’nin yüzünü gizleyen Şeyma Subaşı, Instagram hesabından paylaştığı dans ettiği videoda ise tektaşını yeniden taktığı ortaya çıkmıştı.Şeyma Subaşı Kimdir?

Şu sıralar Ibiza’da olan Şeyma Subaşı, Mohammed Alsaloussi ile arasındaki buzları eritti. Ayrılık sonrası tekne turuna çıkan ünlü çifti arkadaşlarının paylaşımı ele verdi. 31 yaşındaki sosyal medya fenomeni, dün Mısırlı sevgilisi ve dostlarıyla yemekte bir araya geldi. Yan yana görüntülenen ikili, ‘her şey’ yolunda mesajı verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Lider Şahin Sevgilisi İle İlk Defa Görüntülendi

Lider Şahin Aylar Sonra Yeni Sevgilisi İle İlk Defa Görüntülendi…

0
Haklarında aşk iddiaları çıkıp bir türlü görüntülenemeyen Lider Şahin İle Ecem Çırpan, sürpriz bir şekilde geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda objektife yansıdı. Sevgililer ilk defa el...
Gökçe Gözyaşları İçinde Yardım İstedi

Şarkıcı Gökçe Gözyaşları İçinde Yardım İstedi…

Meryem Uzerli Kapak Kızı Oldu

Meryem Uzerli Kapak Kızı Oldu