Cumartesi, Nisan 17, 2021
Ana Sayfa Diziler Yasak Elma 92. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Çağatay İle Yıldız Gizlice Evleniyor!

Yasak Elma 92. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Çağatay İle Yıldız Gizlice Evleniyor!

-

Fox Tv’nin sevilen dizisi Yasak Elma 91. yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Ender, Şahika ile Yıldız’la bir araya gelip onlara Halit’in yaşadığını söylüyor. Ama onlar buna inanmıyor. Caner, Sıktı’yı takip ederken Mert’in sakladığı bir oğlu olduğunu anlıyor. Sıtkı’nın iki gündür Sapancadaki dağ evinde kaldığını öğrenen Ender, Halit’in orada olduğundan emin oraya gidiyor. Çağatay ile Yıldız, gizlice evleniyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Çağatay İle Yıldız Gizlice Evleniyor!

Yasak Elma 92. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Halit’in yaşadığından emin olan Ender, Yıldız’la Şahika’yı çağırıp, onlara Halit’in on gün önce bankadan adına hesap açtırdığını öğrendiğini anlatıyor. Ne Yıldız, ne de Şahika bu duruma inanmıyor. Yıldız, Şahika’nın kendisine kurduğu tuzaktan sonra o da, onun gerçek yüzünü Feride’ye göstermek istiyor. Şahika’nın çok ta mutaassıp olmadığını Feride’ye ispat edecek fotoğraflarını gönderiyor. İçine de onun göründüğü gibi biri olmadığını yazıyor.

YASAK ELMA 91. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Feride, fotoğrafları gördükten sonra hemen Şahika’yı arayıp yanına çağırıyor. Şahika, iki gözü iki çeşme kendisine Yıldız’ın komplo kurduğunu o fotoğrafların kostüm partisinde çekilmiş olabileceğini söylüyor. Feride’ye, Yıldız’ın annesiyle anlaşma yapmasını tavsiye ediyor. Şaduman’ın yanına giden Feride, ona para teklif ediyor ve kızını oğlundan uzak tutmasını istiyor.

Yıldız, Çağatay’a olanları anlatıp ayrılmalarının en doğrusu olacağını söylüyor. Ender, Sıtkı’yı takibe alıyor. Aysel’den onun nerede kaldığını soruyor. Oda evde kaldığını ancak, iki gündür Sapanca’daki evde kaldığını söylüyor. Ender, hemen Halit’in orada gizlendiğini anlıyor.

Caner, Sıtkı’yı takip ederken Mert’in gizlediği bir oğlu olduğunu ve ona para götürdüğünü öğreniyor. Ender, Halit’in yaşadığından emin olduğu için Hasan Ali beyle samimi olmaya başlıyor. Hatta onu kafaya alıyor. Ona baş başa yemek yemeyi bile teklif ediyor.

Hasan Ali’de, Ender’in kendisinden hoşlandığını zannedip onun her yardımına koşup mutlu oluyor. Ender, Sapanca’daki eve gidiyor. Arkasından bir ayak sesi yaklaşıyor. Çağatay ile Yıldız, gizlice evlenmeye karar verip nikah kıymak için belediyeye gidiyorlar. Onların evliliği bakalım kimleri rahatsız edecek?

Yasak Elma 91. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ender Halit’in Gizlendiği Yeri Buluyor Mu?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Edis Davayı Kaybetti!

0
Edis ve eski menajerlik şirketi Bon Prodüksiyon Yapım arasındaki dava devam ediyor. Bon Prodüksiyon Yapım, mahkemenin Edis'in kendilerine 1 milyon 387 bin lira ödemesine...
oyku-celik

Öykü Çelik “Düğün 2022’de”