Ana SayfaDizilerYargı 60. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ilgaz Tutuklanıyor!

İlgili Postlar

Yargı 60. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ilgaz Tutuklanıyor!

Kanal D’nin sevilen dizisi Yargı, 59. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Ilgaz’ın sevdiklerine yapılan tehditleri bir an önce sonlandırmak için aldığı karar, onu büyük bir iftirayla karşı karşıya bırakıyor. Ailesinin hayatını kurtarıyor. Ancak şimdi de mesleği ve inandığı bütün değerler tehlikeye giriyor. Ceylin Ilgaz’ı tutuksuz yargılatmak için elinden geleni yapıyor. Yargı 60. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Ilgaz, tutuklanıyor.

Ilgaz Tutuklanıyor!

Yargı 60. bölüm 1. fragmanında; Ilgaz tutuklanıyor. Ilgaz’ın tutuklanmasını fırsat bilen yeni savcı müfettişten izin alarak hemen Ilgaz’ın odasına yerleşiyor. Öte yandan müfettiş, Ömer’in hal ve hareketlerinden şüphelenmeye başlıyor. Tüm bunlar yaşanırken Yekta herkesi şok edecek bir itirafta bulunuyor. Yekta, gazeteciyi Ömer’in öldürdüğünü açıklıyor.

İşte Yargı 60. bölüm 1. fragmanı…

YARGI 59. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ilgaz, sevdiklerine yapılan tehditleri bir an önce sonlandırmak için bir karar alıyor. ,Bu onu büyük bir iftirayla karşı karşıya bırakıyor. Ilgaz, ailesinin hayatını kurtarıyor. Ancak şimdi de mesleği ve inandığı bütün değerler tehlikeye giriyor. Onu karalamak için ince ince döşenmiş yolların sonu acaba nereye çıkacaktır?

Başsavcı vekili olarak gelen Turgut Ali’nin karşısına hiç hesapta yokken en güvendiği savcılardan biri olan Ilgaz’ın dosyası geliyor. Ancak bu dosyaya bakmakla görevlendirilen ve oldukça ters biri olan Özcan savcı ile de ortak çalışmak zorunda kalıyor. Ilgaz’ın suçlu olduğuna dair teker teker ulaşılan delillerin sağlamlığı, aksini canla başla ispatlamaya çalışan Ceylin’e iki savcının da inanmasını imkansız hale getiriyor.

Öte yandan Ceylin Ilgaz’ı tutuksuz yargılatmak için elinden geleni yapıyor. Yine bütün aile ona yardım etmek için hazır oluyor. Merdan ve Metin şüphe oklarının işaret ettiği Eyüp’ün kim olduğunun peşine düşüyor. Ancak Yekta bu sefer de Ceylin’e sürpriz bir teklifle gidiyor.

rüzgâr herkes için bambaşka bir yerden esmeye başlıyor. Ilgaz’ın tüm umudu Ceylin’in savunmasına kalıyor. Ancak zamanın onlara ne getireceği her zamanki gibi belli olmuyor.

Yargı yeni bölümleri ile her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

Yargı 59. Bölüm Fragmanı Yayında! Ilgaz Gözaltına Alınıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler