Ana SayfaDizilerYargı 59. Bölüm Fragmanı Yayında! Ilgaz Gözaltına Alınıyor!

İlgili Postlar

Yargı 59. Bölüm Fragmanı Yayında! Ilgaz Gözaltına Alınıyor!

Kanal D’nin sevilen dizisi Yargı, final yapmaya hazırlanıyor. Dizi 59. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Pars’ın kayboluşunun ardındaki dehşet ve Igor’un tehdidi, bugüne kadar Ilgaz’ın omuzlarına binmiş en büyük yük oluyor. Hızlı hareket etmek zorunda olduğunun biliyor. kimsenin kılına zarar gelmeden ailesini ve arkadaşlarını güvende tutmak için radikal bir karar almak zorunda kalıyor. Yargı 59. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ilgaz, sevdikleriyle sınanmaya devam ediyor. Bu sefer kimi kaybedecek? Yargı 59. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Ilgaz, gözaltına alınıyor.

Ilgaz Gözaltına Alınıyor!

Yargı 59. bölüm 1. fragmanında; Ankara’dan gelen müfettişin yaşananlara müdahil olmasıyla beraber olaylar iyice çığırından çıkıyor. Birileri Ilgaz’ın adını kullanarak yolsuzluk yapıyor ve suçu da Ilgaz’ın üzerine atıyor. Suçlamalar karşısında eli kolu bağlanan Ilgaz, nezarethaneye atılıyor.

İşte Yargı 59. bölüm 1. fragmanı…

YARGI DİZİSİ 58. BÖLÜM ÖZETİ!

Pars’ın kayboluşunun ardındaki dehşet ve Igor’un tehdidi, bugüne kadar Ilgaz’ın omuzlarına binmiş en büyük yük oluyor. Hızlı hareket etmek zorunda olduğunun farkındadır. kimsenin kılına zarar gelmeden ailesini ve arkadaşlarını güvende tutmak için radikal bir karar alıyor.

Ancak tehdidi sonsuza dek yok etmek için asıl Igor’un maşası olan tetikçiyi bulmak zorunda olduğunu biliyor. Bu yoldaki en büyük destekçisi yine Ceylin oluyor. Onun sıkışmışlığı ve çaresizliğini çözebilmek için elinden geleni yapıyor. Pars’la ilgili ortaya çıkan gerçek, başta Derya olmak üzere herkesi derinden yaralıyor ve yıkıyor.

Olanları öğrenen Yekta, Ilgaz ve Ceylin’le olan savaşında yeni kartlar açmaya hazırlanırken, bu hamlesi üzerine kurulan planlardan haberi olmuyor. Turgut Ali’nin ise Ilgaz’a yardım etmek, onu ve ailesini güvende tutmak için farklı yöntemleri oluyor. Igor’un tetikçisini bulmak için çabalarken çarptıkları duvarlar Ilgaz ve Ceylin’i umutsuzluğa boğar.

Ancak hiç ummayacakları birinden gelen yardım teklifi, Ilgaz’ı sevdikleri ve mesleği arasında riskli ve tehlikeli bir tercihe sürüklüyor. Üstelik bu tercih Ilgaz ile Ceylin’in hayatında yeni bir mücadelenin başlamasına sebep oluyor.

Yargı 59. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Ilgaz Sevdikleriyle Sınanmaya Devam Ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler