teensexonline.com
Ana SayfaDizilerAldatmak 25. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Oylum Behram'dan Hamile Olduğunu Öğreniyor!

İlgili Postlar

Aldatmak 25. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Oylum Behram’dan Hamile Olduğunu Öğreniyor!

Atv’nin sevilen dizisi Aldatmak, 24. yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Güzide, Ozan’ın ne yapmaya çalıştığını öğrenip son anda yetişiyor. Tarık’la birlikte uçurumdan atlamaya çalışıyor. Ancak son anda vazgeçip ona, daha paralarını yiyeceğini söylüyor. Güzide, Oltan’a işbirliği teklif ediyor. Oda, Tarık’a karşı müttefik olmayı kabul ediyor. Yeşim Tarık’ı, zehirliyor. Ama kızının mirasını kullanamayacağını öğrenince pişman oluyor. Aldatmak 25. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Oylum, Behram’dan hamile olduğunu öğreniyor.

Oylum Behram’dan Hamile Olduğunu Öğreniyor!

Aldatmak 25. bölüm 1. fragmanında; Ozan, Tolga’nın getirdiği videoyla aslında katil olmadığını Oltan’ın tehditlerine boşa boyun eğdiğini anlıyor. Tolga, babasından Ozan’a yaptığı sahte şantajın hesabına soruyor. Tarık, kalp krizi geçirip hastaneye kaldırılıyor. Güzide, Behram’ın yanına gidip ona iade ettiği kirayı verip ona, Oylum’un onun hiçbir şeyi olmadığını söylüyor. Oylum ise, Behram’dan hamile olduğunu öğreniyor. Behram, durumu öğrenip Oylum’a bebeğini aldırmamasını istediğini söylüyor.

İşte Aldatmak 25. bölüm 1. fragmanı…

ALDATMAK 24. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ozan, annesine yapılan saldırının arkasındaki ismin Tarık çıkmasıyla babasına karşı gözünü karartıyor. Onu arabasıyla uçurumdan atmayı planlıyor ve el frenini çektiriyor. Güzide, durumu öğrenir öğrenmez Ozan’ın olduğu yere gidiyor.

Tarık’ın kolundan tutup o uçurumdan beraber atlayıp öleceklerini ve çocukların bundan sonra rahat edeceğini söylüyor. Tarık çok korkuyor ve Güzide’ye yalvarmaya başlıyor. Güzide, son anda Tarık’a, onunla ölmek isteyeceğini nasıl düşüneceğini, daha onun paralarını yiyeceğini söylüyor.

Güzide, Oylum’un Behram’la birlikte olduğunu öğrenip onu uyarıyor. Ancak Oylum, annesine büyük bir tepki gösteriyor. Öte yandan Selin ile Tolga, yakınlaşmaya başlıyor. Tarık, oğlunu ve kızını evlatlıktan ret ediyor ve bunu herkesin göreceği şekilde yayınlıyor.

Güzide, kendi eliyle Yeşim’e kızını teslim ediyor. Yeşim, Tarık’ın kızını ve oğlunu evlatlıktan ret ettiğini öğreniyor ve tüm mirasın kızına kalacağını düşünüp havalara uçuyor. Öykü, Tolga’yla Selin’in birlikte olduğunu öğrenip onunla yüzleşiyor.

Güzide, avukatı aracılığıyla Oltan’la Tarık’a karşı müttefik olmayı teklif ediyor. Oda, kabul ediyor. Tarık Sezai’nin, hapisten çıkmaması için elinden geleni yapıyor. Güzide Sezai’yi merak edip ondan haber almak için ofisine gidiyor. Ortada bir gariplik olduğunu anlıyor. Bu arada Ozan Zeliş’in Yeşim’in yeğeni olduğunu öğreniyor.

Güzide, Tarık’ın hapse girmesi için uğraşıyor. Tarık Ümit’i, kızı üzerinden tehdit edip ablasına ihanet etmesini istiyor. Oda, kızı için onun dediklerini yapmak zorunda kalıyor. Tolga, eline geçen videoyu Güzide’ye götürüyor. Ozan’ın masum olduğu ortaya çıkıyor. Yeşim, gözünü karartıp Tarık’ı zehirleyip öldürmeyi planlıyor.

Onun içeceğine koyduğu zehirliyor. Ancak Tarık’ın bıraktığı vasiyetnameyi okuyunca kızının 25 yaşına kadar mirasını kullanamayacağı ve bir vakıf tarafından ihtiyaçlarının karşılanacağını öğreniyor.

Aldatmak 24. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Güzide Tarık’ı Hapse Attırmak için Kolları Sıvıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler