Ana SayfaDizilerYalı Çapkını 27. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Ferit Seyran'dan Vazgeçmiyor!

İlgili Postlar

Yalı Çapkını 27. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Ferit Seyran’dan Vazgeçmiyor!

Star Tv’nin sevilen dizisi Yalı Çapkını, 27. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Seyran Halis’e, Ferit’in kendisine el kaldırdığını ve artık o eve dönmeyeceğini söylüyor. Bunun üzerine İfagat, Pelin’i eve çağırıp elini öptürüyor. Zerrin ise, Kazım’la buluşup onunla bir anlaşma yapıyor. Kazım, eve döndükten sonra kızına Ferit’le boşanmak isteyip istemediğini soruyor. Seyran, boşanmaya kararlı olduğunu babasına söylüyor. Oda, bu boşanmayı onayladığını ona açıklıyor. Yalı Çapkını 27. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Ferit, Seyran’dan vazgeçmiyor.

Ferit Seyran’dan Vazgeçmiyor!

Yalı Çapkını 27. bölüm 3. fragmanında; Zerrin, Kazım’la konuşup eğer Seyran ile Ferit boşanırsa yüklü bir tazminat almalarına yardımcı olacağını söylüyor. Kazım Halis ağa ili konuşmaya gidiyor. Halis Ağa, Kazım’ın tavrı karşısında öfkeden deliye dönüyor. Öte yandan Ferit, Seyran’dan ayrılmak istemiyor ve gözyaşı döküyor. Ondan vazgeçemeyeceğini anlayan Ferit, Kazım’ın evine gidip Seyran’ı almadan bir yere gitmeyeceğini söylüyor.

İşte Yalı Çapkını 27. bölüm 3. fragmanı…

YALI ÇAPKINI 26. BÖLÜM ÖZETİ!

Zerrin, Seyran ve ailesinin yemekte olduğu restorana gidip onu tehdit eder. Seyran, Zerrin’i oradan uzaklaştırıp konuşur. Zerrin, kızının Ferit’le ilişkisini evlendikten sonra öğrendiğini ve bunu kabul ettiğini Seyran’ın yüzüne vurur. Onu her şeyi annesine anlatmakla tehdit eder. Seyran, ona telefonunu verip sonra konuşmak istediğini söyler.

Kazımlar iftarda Korhanların misafiri olurlar. Masada Suna ve Saffet’in durumu da konuşulunca Ferit teknede Saffet’le bir görüşme daha yapmaları için Kazım’dan onay alır. İşlerin ilerlemesi Suna’yı da Abidin’i de kahreder.

Suna Abidin’le gizlice buluşup, Saffet’in tekrar kendisiyle görüşmek istediğini söyler. Ona gitmek istemediğini ama, elinden de bir şey gelmediğini söyler. Halis, geçmişte husumeti olduğu aileyle Suna’nın izdivaç kararını Hatice’ye bırakır.

O da Halis’e, kendisi için bunun artık bir önemi olmadığını söyleyip bu izdivacı kabul eder. O sırada Suna eve gelir. Halasından Saffet’le evlendirileceğini öğrenip kahrolur. Sadece halasına evlenmek istemediğini söyler.

Hatice Suna’ya, Seyran’ın da evlenmek istemediğini şimdi çok mutlu olduğunu hatırlatır. Zerrin Suna’yı evine çağırır. Seyran, oraya gitmek zorunda kalır. Gittiğinde Ferit’in Pelin’le ağız ağza konuştuğunu görür. Zerrin’in haklı çıkmasıyla Seyran hemen orayı terk eder.

Ferit, Zerrin ve Pelin’e artık kendilerini rahat bırakmalarını söyleyip Seyran’ın peşinden eve gider. Seyran ile Ferit, tartışmaya başlıyor. Ne yapsa artık Seyran’ı inandıramaz.

Seyran Ferit’i terk mi edecek? Suna Abidin aşkı yarıda mı kalacak?

Yalı Çapkını 27. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Kazım Seyran’ın Boşanma İsteğini Onaylıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler