Pazartesi, Ekim 18, 2021
Ana Sayfa Diziler Yargı 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Çınar Ceylin'e Önemli Bir Bilgi Daha...

Yargı 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Çınar Ceylin’e Önemli Bir Bilgi Daha Veriyor!

-

Kanal D’nin yeni gözde dizisi Yargı, 4. yeni bölümüyle 10 ekim pazar günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ilgaz, Çınar’ın sakladığı uyuşturucuları bulup onun uyuşturucu çetesinin kuklası olduğunu anlar. Ceylin’in eniştesi de soruşturma kapsamına alınır. Pars onu sorguya alıp İnci’yi öldürmediğini ispatlamasını ister. Zafer, Metin’in evine gidip avukatlarının kim olduğunu sorar. Yargı 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Çınar, Ceylin’e İnci’nin ölümüyle ilgili önemli bir bilgi daha veriyor.

Pazar Dizileri 2021

Çınar Ceylin’e Önemli Bir Bilgi Daha Veriyor!

Yargı 4. bölüm 2. fragmanında; Ceylin, babasına İnci’nin ölümüyle ilgili ne bildiğini soruyor. Çınar, Ceylin’e İnci’nin hocasının evinden çıktıktan sonra ne yaptığını bildiğini söylüyor.

İşte Yargı 4. bölüm 2. fragmanı…

YARGI 3. BÖLÜM ÖZETİ!

Ceylin, İnci’nin arabasında bulduğu fotoğraftan sonra Ilgaz’ın üzerine yürüyüp kız kardeşini, babasının mı yoksa kardeşinin mi öldürdüğünü sorar. Ilgaz, babasına gidip o fotoğrafın hesabını sorar.

Metin, İnci’ye burs verdiklerini o fotoğrafında o dernekte çekildiğini söyler. Ilgaz, babasının banka hesaplarını araştırır ve onun her ay düzenli olarak Ceylin’lerin oturduğu evin kirasının yarısını ödediğini öğrenir.

Ilgaz, bunu da babasına sorar. Ama Metin, sadece susar. Çınar, uyuşturucu mafyası tarafından tehdit edilip susması istenir. Eğer, susmazsa ailesi ve kız kardeşiyle tehdit edilir. Ceylin, Çınar ile konuşmaya gider ve mahkeme öncesi ondan İnci’nin öldüğü adresi öğrenir.

Ilgaz, Ceylin’i takip eder ve o adrese birlikte girerler. Adreste oturanlar İnci’nin okuldan hocası çıkar. Ceylin, banyoya gidip onların diş fırçasını alıp DNA testi yaptırmak ister. Ilgaz, buna karşı çıkar. Ama Ceylin onu dinlemez.

Banyoda diş fırçalarını göremeyen İnci’nin hocası karısıyla birlikte apar topar yurt dışına kaçmak için yola çıkar. Pars acele edip Çınar’ı adliyeye sevk eder. Mahkeme olur ve Çınar, hakime sadece İnci’yi kendisinin öldürmediğini söyler.

Çınar, tutuklu yargılanmak üzere hapishaneye sevk edilir. İnci’nin cesedinde Çınar’ın DNA sı çıkmaz. Başka iki kişiye ait DNA çıkar. Pars, İnci’nin evinde geniş bir arama yaptırır. Ayrıca, İnci’nin babası Zafer ile eniştesinin o gece nerede olduğunu araştırmalarını ister.

İnci’nin öldüğü gece babasıyla eniştesinin evde olmadığı ortaya çıkar. Pars’ın eline DNA sonuçları gelince Zafer’i sorguya alır. Sorguyu Ceylin’de dinlemek ister ve suç olduğu için yanına Ilgaz’ı da alır.

İnci, ölmeden önce babası tarafından darp edildiği ortaya çıkar. Zafer, kızını darp ettiğini inkar eder. Ama İnci’nin mesaj kayıtlarından babasının kendisini uyuşturucuyla yakaladığı ve babasıyla büyük bir tartışma yaşadığı ortaya çıkar. Ceylin, duyduklarından sonra fenalaşır. Ilgaz, onu kolundan tutup dışarı çıkartır.

Yargı 4. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ilgaz Çınar’ın Sakladığı Uyuşturucuları Buluyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Nalan Sedat'ın Kendisini Aldattığını Öğreniyor Mu

Camdaki Kız 16. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nalan Sedat’ın Kendisini Aldattığını...

0
Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Camdaki Kız, 16. yeni bölümüyle 21 ekim perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Nalan, Sedat’ı gece...
Esra Kılıç Kimdir?

Esra Kılıç Kimdir?

Burak Berkay Akgül Kimdir?

Burak Berkay Akgül Kimdir?

Zeynep Avcı: Türkiye'de Bu Kadar Ses Getiremezdim

Zeynep Avcı: Türkiye’de Bu Kadar Ses Getiremezdim