Pazartesi, Ekim 18, 2021
Ana Sayfa Diziler Bir Zamanlar Çukurova 108. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Hakan'ın Planı Değişiyor!

Bir Zamanlar Çukurova 108. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Hakan’ın Planı Değişiyor!

-

Atv’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 108. yeni bölümüyle 14 ekim perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Fekeli, Hakan Gümüşoğlu’nu ararken Abdulkadir’in tuzağına düşer. Abdulkadir, Fekeli’yi öldürtür. Hakan, Züleyha’yla yakınlaşmaya çalışır. Fikret, buna engel olamaya çalışır. Konağa Demir’i soran bir kadın gelir. Bir Zamanlar Çukurova 108. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Hakan’ın planı değişiyor.

Perşembe Dizileri 2021

Hakan’ın Planı Değişiyor!

Bir Zamanlar Çukurova 108. bölüm 1. fragmanında; Züleyha, Betül’ün bir açığını yakalıyor ve ona bir daha böyle bir yanlışını görürse hapsi boylayacağını söylüyor. Fikret, Hakan’ın tüm adımlarını takip ediyor. Hakan ise, Züleyha’nın yanında gibi görünüyor. Planını değiştirdiğini söyleyen Hakan, Züleyha’nın mı Fikret’in mi tüm mallarını almayı planlıyor?

İşte Bir Zamanlar Çukurova 108. bölüm 1. fragmanı…

https://twitter.com/i/status/1446925152730722309

 

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 107. BÖLÜM ÖZETİ!

Fekeli, Mehmet’in Hakan Gümüş olduğunu öğrenir. Hemen Adana’ya dönüp onu bulmaya çalışır. Abdulkadir’i bulup ona silah çeker ve Hakan’ın asıl amacını öğrenmeye çalışır.

Ama Abdulkadir, Fekeli’le hiçbir şey bilmediğini söyler. Fekeli, gözünü karartınca gerçekleri anlatmaya başlar. Abdulkadir, Fekeli’yi gönderdikten sonra peşine adam takıp ona pusu kurdurur.

Fekeli, Abdulkadir’in pususuna düşüp hayatını kaybeder. Gaffur, çiftliğe gelirken Fekeli’nin arabasını görür. Önce onun uyuduğunu zanneder. Sonra onun öldüğünü anlayıp çiftliğe acı haberi verir.

Fikret, Demir’in bulunması için gittiği savcıyla tartışıp nezarete atılır. Züleyha, Fekeli’nin öldüğünü bildirmek için gittiğinde Fikret’in nezarette olduğunu öğrenir ve acı haberi ona verir.

Fekeli’nin cenazesine tüm Çukurovalılar katılır. Bütün Çukurovalılar Fekeli ağasız kalmanın acısını çeker. Fikret, onun mezarı başında göz yaşı döker. Fekeli’nin özel olarak yaptırdığı Hükar’ın resmini Fikret, Züleyha’ya hediye etmek ister. Züleyha ise, o tabloyu baş köşesine asar.

Betül, şirkette söz sahibi olmamaya başladığını anlayınca hemen Abdulkadir’in yanına gider. Ondan aldığı taktikleri uygulayıp ailenin gözüne girmeye çalışır. Artı, şirkette söz sahibi olmak için çalışanlarla samimi olmaya çalışır. Mehmet, gece yarısı taziyeye Züleyha’nın yanına gelir.

Fikret, bu duruma karşı çıkmak ister. Ama Lütfiye onu tutar. Ertesi gün Fikret, Züleyha’nın Mehmet’le çıktığını öğrenip onların yanına gider. Fikret, Züleyha’ya Mehmet’le ne yaptıklarını sorar.

Züleyha, Fikret’e büyük tepki gösterir. Konağa bir kadın gelir ve Demir’i sorar. Demir’in evli olduğunu öğrenen kadın büyük şaşkınlık yaşar. Aslında Demir’i öldüren kişi onun parmağından yüzüğünü alıp, onun adını Züleyha’ya mektup yazar. Demir’i öldüren kişi onun ölüsünü morgda saklar.

 Bir Zamanlar Çukurova 108. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Demir’in Ölüsünü Kim Saklıyor?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Esra Kılıç Kimdir?

Esra Kılıç Kimdir?

0
Güzel oyuncu Esra Kılıç Kimdir? Esra Kılıç Kaç Yaşında? Esra Kılıç Ne Zaman Doğdu? Esra Kılıç Nerede Doğdu? Esra Kılıç Aslen Nereli? Esra Kılıç...
Burak Berkay Akgül Kimdir?

Burak Berkay Akgül Kimdir?

Zeynep Avcı: Türkiye'de Bu Kadar Ses Getiremezdim

Zeynep Avcı: Türkiye’de Bu Kadar Ses Getiremezdim

Yaprak Medine'den Samimi Açıklamalar

Yaprak Medine’den Samimi Açıklamalar