Cumartesi, Ekim 23, 2021
Ana Sayfa Diziler Masumlar Apartmanı 42. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Esat Gülben'den Vazgeçmiyor!

Masumlar Apartmanı 42. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Esat Gülben’den Vazgeçmiyor!

-

TRT 1’in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı, 42. yeni bölümüyle 12 ekim salı günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Han, babasının ölümden dönmesinden sonra eve geri döner. Esat, annesiyle birlikte Gülben’i istemeye gelir. İsteme sırasında Gülben, altına kaçırır. Gülben’in en mutlu günü berbat olur. Masumlar Apartmanı 42. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Esat, Gülben’den vazgeçmiyor.

Salı Dizileri 2021

Esat Gülben’den Vazgeçmiyor!

Masumlar Apartmanı 42. bölüm 1. fragmanında; Gülben, utancından yerin dibine girip herkesi evden kovuyor. Esat, Gülben’in bu durumunun bir seferlik olduğunu düşünüyor. Ama Han, onun çocukluğundan beri bu rahatsızlıkla uğraştığını söylüyor. Naci geri dönüyor. Esat, Gülben’e ondan vazgeçmeyeceğini söylüyor. Han, Ceylan’ın döndüğünü öğreniyor.

İşte Masumlar Apartmanı 42. bölüm 1. fragmanı…

MASUMLAR APARTMANI 41. BÖLÜM ÖZETİ!

Hikmet bey, hastaneden çıkar. Doktor onun ameliyat olması gerektiğini söyler. Han, babasını ve kardeşlerini yalnız bırakmamak için eve döner. Onun eve dönmesiyle Anıl yalnız kalır ve Rüya ile onların evini dinlemeye başlar.

Gülben, babasının iyileşmesiyle Esat’a evlenme teklif eder. Hikmet, bir an evvel Esat’ın gelip Gülben’i istemesini ister. Esat’ın babası Gülben’i istemeye gelmek istemez. Safiye, o kadar kişinin eve geleceğini duyunca paniklemeye başlar.

Han, Rüya’ya etrafında dolanmasını istemediğini söyleyip onu ret eder. Rüya’nın annesi gelip onu Esra’nın da istemediğini onun eve dönmesini ister. Rüya, annesinin kocası tarafından tacize uğradığı için o eve dönmek istemez.

Onların konuşmasını duyan Han, Rüya’nın yanına gidip orada kalmasını annesinin evine gitmemesini söyler. Safiye, çareyi yeni koltuk takımı almada bulur. Han, Esra’dan koltuk takımı kendi zevkine göre seçmesini ister.

Esat, isteme olayından önce Gülben’le buluşur ve ona Erol Evgin sürprizi yapar. Erol Evgin, onlar için şarkı söyler. Esat, Gülben’in önünde diz çöküp ona evlenme teklifi eder. Gülben, eve gelip yüzüğünü ablasına gösterir.

Esat ile annesi Gülben’i istemeye gelir. Safiye, kolonyanın içine çamaşır suyu koyup onların eline döker. Gülben, altına kaçırmamak için iki gündür su içmediğini ablasına söyler.

Kahveleri verdikten sonra Gülben, dayanamayıp bir bardak su içer. Şennur, Gülben’i isteyeceği sırada otelden klarnet sesi gelir. Safiye, Naci’nin döndüğünü görür. Gülben, çok sıkışıyor ancak tuvalete kalkamaz.

Safiye, Gülben’in durumunu anlayıp onun mutfağa gitmesini ister. Ancak Gülben yerinden kalkamaz. Herkes Gülben’in altına kaçırdığını görür. Gülben’in korktuğu başına gelir. Bu olaydan sonra Esat ile Şennur ne yapacak?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Songül Alpay Davasını Kim Kazanıyor

Evlilik Hakkında Her Şey 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Songül Alpay...

0
Fox Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey, 6. yeni bölümüyle 26 ekim salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Azra, Sergen’i...