Ana SayfaDizilerYargı 34. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Asıl Suçlu Kim?

İlgili Postlar

Yargı 34. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Asıl Suçlu Kim?

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Yargı, 34. yeni bölümüyle 29 mayıs pazar günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ilgaz, tatile çıkar. Ceylin onun önünü kesip kendisi olmadan mı tatile gideceğini sorar. İkili arasındaki buzlar erir. Ceylin ile Ilgaz, tekrar evlenmeye karar verir ve bu mutlu günlerine herkesi davet ederler. Ilgaz, Ceylin’le evlendikten sonra onu asla bırakmayacağına söz verir. Yargı 34. bölüm 2. sezon finali fragmanı yayınlandı. Asıl suçlu kim?

Pazar Dizileri 2022

Asıl Suçlu Kim?

Yargı 34. bölüm 2. sezon finali fragmanında; Ilgaz, Ceylin’in gizli bir planı olduğunu anlayıp ondan bunu öğrenmeye çalışıyor. Ama Ceylin, planından ona bahsetmiyor. Yekta’nın ofisine gizlice giren Ceylin, çok önemli bir şey buluyor. Altı ay sonrasında işlenen cinayetin şüphelisi olarak göz altına alınan Ceylin, gerçekten katil mi?

İşte Yargı 34. bölüm 2. sezon finali fragmanı…

YARGI 33. BÖLÜM ÖZETİ! 

Ilgaz ile Derya, tekerlekli sandalyedeki kızla konuşmaya tekrar gider. Onun ayakkabılarını gören Ilgaz, genç kızın yürüyebildiğini anlar. Teşhis için Ceylin’i kızın yanına götürürler. Ceylin, kızı görünce yanına gelip kendisini İnci ismiyle tanıtan kız olduğunu anlar. Ilgaz, kızı göz altına alır. Onun bir yardımcısı olduğunu öğrenen ekip hummalı bir çalışmaya girer.

Ilgaz ile Ceylin, boşanmak için hakim karşısına geçiyor. Hakim, ikilinin üzgün olduğunu görür ve yine de boşanmak isteyip istemediklerini sorar. Ceylin ile Ilgaz, boşanmayı kabul eder. Hakim ikiliyi resmen boşar. Ceylin, ağlayarak adliyeden dışarı çıkar. Eren onun yanına gidip sakinleştirmeye çalışır.

Ceylin, ayrılmamaları için bir şey olmasını Ilgaz’ın kabul etmemesini çok istediğini göz yaşları içinde Eren’e anlatır. Ilgaz, acısını içine gömüp kendisini işine verir. Cüneyt, Yekta’yla olan iş ilişkisini tamamen bitirir. Neva, Ceylin’e yardım etmek için Cüneyt’le buluşur.

Oraya Ceylin’i de çağırır. Ceylin, Cüneyt’le konuşup onan Yekta ile ilgili ne biliyorsa anlatmasını, kendisinin onun peşini bırakmayacağını onun işlediği suçlar ortaya çıktığında onun da yanacağını söyler. Laçin, Yekta’dan boşanmaya karar verir ve Ceylin’den avukatı olmasını ister.

Ceylin de seve seve kabul eder. Merdan, torununun masum olduğunu asıl suçlunun Serdar olduğunu anlar ve onun peşine düşer. Onu bulup iş yerine getirtir. Onun panikleyip hata yapması için Ilgaz’la orada bir konuşma yapar. Sonra Serdar’ı serbest bırakır. Ilgaz, Pars ve Eren’den Serdar’ı takip etmelerini ister.

Kendisini İnci ismiyle tanıtan tekerlekli sandalyedeki kızın ortağı babası çıkar. Ilgaz, ikisinin de tutuklanmasını sağlar. Cüneyt, Ceylin’e her şeyi anlatmaya karar verir ve onunla buluşur. Ona, Yekta’nın Zafer’i doldurup Çınar’ın üzerine saldığını, babasının Çınar’ı öldürmek için kaçırdığını ve babasını asıl öldürenin Serdar olduğunu itiraf eder.

Ceylin, duydukları karşısında şok olur. Altı ay sonra Ceylin, cinayetten göz altına alınır. Ceyin, Serdar’ı mı öldürdü?

Yargı 34. Bölüm Sezon Finali 1. Fragmanı Yayında! Ceylin İle Ilgaz Yeniden Evleniyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler