Pazartesi, Ekim 25, 2021
Ana Sayfa Diziler Yargı 2. Bölüm Ön İzlemesi Yayında! Metin Çınar'ın Katil Olduğuna İnanıyor!

Yargı 2. Bölüm Ön İzlemesi Yayında! Metin Çınar’ın Katil Olduğuna İnanıyor!

-

Kanal D’nin yeni dizisi Yargı, 2. bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ceylin, Çınar’ın yakasını tutup kardeşiyle ne ilişkisi olduğunu ve ne sakladığını söylemesini ister. Çınar, sadece kendisinin kimseyi öldürmediğini söyler. Ilgaz, Ceylin’in halini görüp ona yardım etmek ister. Ondan kendisini ana bırakmasını ister. Yargı 2. bölüm ön izlemesi yayınlandı. Metin, Çınar’ın katil olduğuna inanıyor.

 Pazar Dizileri 2021

Metin Çınar’ın Katil Olduğuna İnanıyor!

Yargı dizisinin 2. bölüm ön izlemesinde; Metin, oğlunun katil olduğuna inandığını söyleyince Ilgaz, ona bundan nasıl emin olduğunu soruyor. O da, kimse kimsenin içinde kopan fırtınayı bilemeyeceğini söylüyor. Ilgaz, katilin kardeşi dahi olsa cezasını çekip çıkacağını söyleyip babasını sakinleştirmeye çalışıyor.

İşte Yargı 2. bölüm ön izlemesi…

YARGI DİZİSİNİN İLK BÖLÜM ÖZETİ!

Bir genç kız öldürüp bir valize konulup atılır. Emniyet müdürü olan Metin ve savcı olan Ilgaz, olay yerine gider. Olay yerinde bulunan kredi kartı Çınar’a ait, üzerindeki kanda kıza ait çıkar. Metin, oğlu Ilgaz’a Çınar’ın bu olaya karışmış olabileceğini ve ona bir avukat tutmasını ister.

Çınar, sorguya çekilir. Savcı Pars dosyayı alır. Çınar, olay gecesi evde olduğunu ve kendisinin kimseyi öldürmediğini söyler. Metin ise ifadesinde, oğlu Çınar’la akşam yemek yediklerini ve oğlunun odasına çekildiğini ama, geç saatte kapı açılıp içeri birinin girdiğini söyler.

Onun ifadesiyle tüm oklar Çınar’ın üzerine çevrilir. Ilgaz, kardeşini savunması için Ceylin’le anlaşır. Ceylin, Çınar’ı korumaya çalışır. Metin ile Ilgaz, Çınar için ayrı bir muamele gösterilmesini istemez.

Savcı Pars, arama emri çıkartır. Çınar’ın odası aranır. Ceylin, Metin’in arabasında kanlı bir kazak bulur ve onu saklamak ister. Ilgaz ise, buna müsaade etmiyor ve Pars’a arabada buldukları kazağı gösterir. Böylece Metin’de cinayetin şüphelileri arasına girer.

Çınar, kendisinin cinayet işlemediğini yineler. Genç kızın çantası ve kimliği başka bir semtte bulunur. Ilgaz ile Ceylin, genç kızın kimliğini öğrenmek için adli tıpa gider. Ceylin, orada ölen kızın isminin İnci Erguvan olduğunu öğrenir. Ölen kızın kız kardeşi İnci olduğunu öğrenen Ceylin, hayatının şokunu yaşar.

Yargı 2. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ceylin Kardeşinin Ölümünü Kabullenmekte Zorlanıyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Nalan Annesine Kendisinden Ne Sakladığını Soruyor

Camdaki Kız 17. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nalan Annesine Kendisinden Ne...

0
Kanal D'nin sevilen dizisi Camdaki Kız, 17. yeni bölümüyle 28 ekim perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Sedat, Cana'yla ilişkisini inkar edince Feride...
MasterChef 9. Haftanın Elenen Yarışmacısı Kim Oldu

MasterChef 9. Haftanın Elenen Yarışmacısı Kim Oldu?