Cuma, Ekim 22, 2021
Ana Sayfa Diziler İçimizden Biri 3. Bölüm Ön İzlemesi Yayında! Havva Adam'ın Kalbini Kırıyor!

İçimizden Biri 3. Bölüm Ön İzlemesi Yayında! Havva Adam’ın Kalbini Kırıyor!

-

Show Tv’nin yeni gözde dizisi İçimizden Biri, 3. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Adam, Hünkar’ın gözüne girmek için o ne derse yapar. Ailesi ise Adam’ın, Müslüman olduğunu saklar. Adam, Havva’ya çocuk istediğini söyler. Ondan olumsuz yanıt alınca Adam, Havva’yla tartışıp evi terk eder. Ama ondan ayrı kalmaya dayanamayıp Havva’nın gönlünü almak için eve gelir. İçimizden Biri 3. bölüm ön izlemesi yayınlandı. Havva, Adam’ın kalbini kırıyor.

 Pazar Dizileri 2021

Havva Adam’ın Kalbini Kırıyor!

İçimizden Biri 3. bölüm ön izlemesinde; Adam, Havva’nın ailesine kendisini kabullendirmek için her şeyi göze alıyor. Havva ile konuşup çocuk istediğini söyleyen Adam, onun kendisine güvenmediğini duyunca büyük hayal kırıklığına uğruyor.

İşte İçimizden Biri 3. bölüm ön izlemesi…

İÇİMİZDEN BİRİ 2. BÖLÜM ÖZETİ!

Hünkar, Havva’nın Adam’dan hamile olduğunu öğrendikten sonra evliliklerine karşı çıkamaz. Onlara düğün yapmayı kabul eder. Ancak, önce Adam’ın adını değiştirip Adem olmasını, daha sonra sünnet olmasını şart koşar.

Adam, tüm şartları kabul eder. Eva da, kilisede de düğün yapılmasını ister. Havva, bu teklifi kabul eder. Ama babasından gizler. Kilisede düğün töreni düzenlenir. Hünkar, durumu öğrenip kiliseyi basar.

Önce Adam’a sünnet düğünü yapılır. Adam sünnet olur. Daha sonra düğün dernek kurulur ve ne kadar eziyetli düğün adeti varsa Adam’ın üzerinde uygulanır. Adam, artık yapılan eziyetlere dayanamayıp bayılır.

Düğün bittikten sonra Hünkar, Havva ile Adam’ı balayına gönderir. Eva, böl parçala yok et taktiki uygulamak için Havva’nın eniştelerini ve kız kardeşlerini bulur. Onlara eğer Adam ile Havva’yı ayırmayı başarırlarsa Marmaris’in en işlek yerinden dükkan vermeyi teklif eder.

Adile, Adam’dan Havva’nın hamile olmadığını öğrenir. Ancak Hünkar’a gerçekleri anlatamaz. Havva’dan hemen çocuk yapmasını ister. Ancak, Havva’nın kız kardeşleri ve enişteleri bir kadın ayarlayıp Adam’ın karşısına çıkartır.

Ondan Adam’la ilişkisi olduğunu söylemesini ister. Havva, bu yalana inanıp Adam’dan ayrılmak ister. Ama Adam, kızın birlikte olduğunu söylediği tarihte Havva’yla birlikte olduğunu ispatlar. Daha sonra Hünkar’ın kalp krizi geçirdiği haberi gelir.

İçimizden Biri 3. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Havva Çocuk İstemeyince İkilinin Arası…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Ece Ronay Ödüllü Gazeteci Aslan Sayım’ a Konuştu!

Ece Ronay Ödüllü Gazeteci Aslan Sayım’ a Konuştu!…

0
Bir çok ünlü isimlerle yaptığı röportajlarla adından bahsettiren ödüllü gazeteci Aslan Sayım son günlerde adını Mehmet Ali Erbil ile duyduğumuz şarkıları milyonlarca kişi tarafından...