Çarşamba, Ocak 26, 2022
Ana SayfaDizilerYargı 15. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ilgaz Ceylin'i Kurtarmak İçin Uğraşıyor!

Yargı 15. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ilgaz Ceylin’i Kurtarmak İçin Uğraşıyor!

-

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Yargı, 5. yeni bölümüyle 9 ocak pazar günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ceylin, nöbetçi mahkemede sessiz kalınca hakime tarafından tutuklu yargılanması için hapishaneye gönderilme kararı alınır. Ceylin’in şok durumunda hapse gitmesine gönlü razı olmayan Ilgaz, onu kendi odasına götürür ve kapısını kilitler. Ona güçlendirici cümleler kurarken, dışarıda Pars çıldırır. Ilgaz onu, sevdiğini söyleyerek kendine getirir. Ceylin, gözyaşları içinde cezaevi aracına bindirilir. Yargı 15. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ilgaz, Ceylin’i hapisten kurtarmak için uğraşıyor.

Pazar Dizileri 2021

Ilgaz Ceylin’i Kurtarmak İçin Uğraşıyor!

Yargı 15. bölüm 2. fragmanında; Gül, Ilgaz’ın yanına gidip ondan kızını kurtarmasını istiyor. Yekta, Ceylin’in cezasını çekmesini istiyor. Sema ise, Yekta’ya Engin’in ölümüyle bir taşla iki kuş vurduğunu söyleyip ona Engin’in ölmemiş olabileceğini söylüyor. Ilgaz, olay yerinde yeni ip uçlarına rastlıyor. Ceylin, hapishanede o gece neler olduğunu hatırlamaya çalışıyor.

İşte Yargı 15. bölüm 2. fragmanı…

YARGI 14. BÖLÜM ÖZETİ!

Ceylin, gözlerini açtığında kendisini ormanda ve elinde bir tabancayla bulur. Silahı elinden attığında yerde Engin’in cesediyle karşılaşır. Yaşadığı şoku atlamayan Ceylin, ormanda kaçmaya başlar. Öte yandan Ilgaz, Ceylin’in Engin’in arabasına saklandığını tahmin eder.

Pars’la birlikte Yekta’nın mülklerini araştırır. Onun bir dağ evinin olduğunu öğrenir. Oraya gittiklerinde Engin’in kaçtığı arabayı evin önünde bulurlar. Ama içinde kimse yoktur. Yoldan geçen birleri Ceylin’i görür ve ona yardım etmek ister. Onun saldırıya uğradığını düşünen çift hemen polisi arar.

Ilgaz, Ceylin’i bulup hastaneye götürür. Ceylin, o geceye dair hiçbir şey hatırlamaz. Hemen Ceylin muayene edilip tedavi edilmeye başlar. Ekip, Engin’i ormanda kalbinden tek kurşunla vurulmuş olarak bulur. Olay yerinde Ceylin’e ait bir anahtar ve izler bulunur. Silah, incelemeye gönderilir.

Yekta, oğlunun öldürüldüğünü öğrenir ve onu kimin öldürdüğünün bulunması için bir avukat ordusuyla araştırmaya başlar. Metin, babasının yanına gidip ona, Engin’in onun öldürdüğünü ve Çınar’ı kurtarmak için Ceylin’den de kurtulmak için böyle bir plan yaptığını itiraf etmesini ister. Ama Merdan, oğluna cevap dahi vermez.

Silahın üzerindeki parmak izleri Ceylin’e ait çıkar. Ceylin’in ellerinden de barut izleri tespit edilir. Ceylin, o gece ile ilgili hiçbir şey hatırlamadığı için kendisini de savunamaz. Pars, sonuçlar geldikten sonra mecburen Ceylin’i tutuklu yargılanmak üzere nöbetçi mahkemeye sevk eder.

Mahkemede hakim Ceylin’e Engin’i onun öldürüp öldürmediğini sorar. Ceylin, bir şeyler hatırlamaya başlar. Ama olayları birleştiremez.

Yargı Dizisinin 15. Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Gülşen Yine Sahne Kıyafetiyle Gündem Oldu

Gülşen Yine Sahne Kıyafetiyle Gündem Oldu

0
Son günlerde sahne kıyafetleriyle eleştirilen Gülşen geçtiğimiz gün bir açıklama yapmıştı. Dün akşam sahneye çıkan Gülşen yine sahne kıyafetiyle olay oldu. Sosyal medyadan kötü...
Emre Karayel Baba Oldu

Emre Karayel Baba Oldu