Pazar, Ocak 23, 2022
Ana SayfaDizilerYargı Dizisinin 15. Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Yargı Dizisinin 15. Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

-

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Yargı’nın, 15. yeni bölüm fragmanında; Ceylin, nöbetçi mahkemede sessiz kalınca hakime tarafından tutuklu yargılanması için hapishaneye gönderilme kararı alınır. Ceylin’in şok durumunda hapse gitmesine gönlü razı olmayan Ilgaz, onu kendi odasına götürür ve kapısını kilitler. Ona güçlendirici cümleler kurarken, dışarıda Pars çıldırır. Ilgaz onu, sevdiğini söyleyerek kendine getirir. Ceylin, gözyaşları içinde cezaevi aracına bindirilir. Yargı dizisinin 15. yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Pazar Dizileri 2021

Yargı Dizisinin 15. Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Pazar akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden Yargı, yılbaşı dolayısıyla yayınına ara verdi. Sevilen dizi 15. yeni bölümüyle 9 ocak 2022 pazar günü ekrana gelecek.

YARGI 14. BÖLÜM ÖZETİ!

Ceylin, gözlerini açtığında kendisini ormanda ve elinde bir tabancayla bulur. Silahı elinden attığında yerde Engin’in cesediyle karşılaşır. Yaşadığı şoku atlamayan Ceylin, ormanda kaçmaya başlar. Öte yandan Ilgaz, Ceylin’in Engin’in arabasına saklandığını tahmin eder.

Pars’la birlikte Yekta’nın mülklerini araştırır. Onun bir dağ evinin olduğunu öğrenir. Oraya gittiklerinde Engin’in kaçtığı arabayı evin önünde bulurlar. Ama içinde kimse yoktur. Yoldan geçen birleri Ceylin’i görür ve ona yardım etmek ister. Onun saldırıya uğradığını düşünen çift hemen polisi arar.

Ilgaz, Ceylin’i bulup hastaneye götürür. Ceylin, o geceye dair hiçbir şey hatırlamaz. Hemen Ceylin muayene edilip tedavi edilmeye başlar. Ekip, Engin’i ormanda kalbinden tek kurşunla vurulmuş olarak bulur. Olay yerinde Ceylin’e ait bir anahtar ve izler bulunur. Silah, incelemeye gönderilir.

Yekta, oğlunun öldürüldüğünü öğrenir ve onu kimin öldürdüğünün bulunması için bir avukat ordusuyla araştırmaya başlar. Metin, babasının yanına gidip ona, Engin’in onun öldürdüğünü ve Çınar’ı kurtarmak için Ceylin’den de kurtulmak için böyle bir plan yaptığını itiraf etmesini ister. Ama Merdan, oğluna cevap dahi vermez.

Silahın üzerindeki parmak izleri Ceylin’e ait çıkar. Ceylin’in ellerinden de barut izleri tespit edilir. Ceylin, o gece ile ilgili hiçbir şey hatırlamadığı için kendisini de savunamaz. Pars, sonuçlar geldikten sonra mecburen Ceylin’i tutuklu yargılanmak üzere nöbetçi mahkemeye sevk eder.

Mahkemede hakim Ceylin’e Engin’i onun öldürüp öldürmediğini sorar. Ceylin, bir şeyler hatırlamaya başlar. Ama olayları birleştiremez.

Yargı 15. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ceylin Engin’i Öldürme Suçundan Tutuklanıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Kırmızı Oda Dizisinin 58. Yeni Bölümü Ne Zaman

Kırmızı Oda Dizisinin 58. Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

0
Tv 8’in büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Kırmızı Oda’nın yayınlanan son bölümünde; Pembe, babası öldükten sonra İstanbul’a taşınmalarını ve Bünyamin’le nasıl evlendiklerini anlatır. Dara’nın...