Cumartesi, Ocak 29, 2022
Ana SayfaDizilerMasumlar Apartmanı Dizisinin 54. Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Masumlar Apartmanı Dizisinin 54. Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

-

TRT 1’in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı’nın yayınlanan son bölümünde; Gülben, evlerinin alt katına taşınmaya karar verince Safiye ile Naci’nin planları suya düşer. Ceylan ile Han, tekrar birlikte olmaya başlar. Gülben, evinde büyük bir ziyafet verir. Han, gece çöpe çıktığında biriyle yer kavgası eder. Ertesi gün aynı kişi kalabalık bir şekilde Han’ın karşısına çıkar. Han, büyük bir saldırıya uğrar. Masumlar Apartmanı dizisinin 54. bölümü ne zaman yayınlanacak?

Salı Dizileri 2021

Masumlar Apartmanı Dizisinin 54. Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Masumlar Apartmanı dizisi, yılbaşı dolayısıyla yanınına ara verdi. Dizinin, 11 ocak 2022 salı günü yeni bölümüyle ekrana gelmesi bekleniyor. Dizinin yeni bölümünde; Han, dört beş kişi tarafından feci bir şekilde dövülüyor. Öldüresiye dövülen Han, ölecek mi?

MASUMLAR APARTMANI 53. BÖLÜM ÖZETİ!

Gülben, evlerinin alt katına taşınacağını kimseye söylemek istemez. Onlara sürpriz yapmak ister. Naci, Bayram’dan Safiye’ye giydiği önlüğünü gönderir. Safiye, Naci’nin otelden taşındığını duyunca babasıyla birlikte Naci’nin yanına gider. Hikmet, Naci’yle konuşup kızıyla birlikte olmak istiyorsa uzak bir yerden ev tutmamasını alt katı tutmasını ister.

Safiye, Naci’yi alt kattaki daireye götürür. O sırada Gülben gelir ve oraya taşınacağını onların öğrendiğini düşünür. Safiye, Gülben’in oraya taşınacağını duyunca bir şey söyleyemez. Gülben, oraya taşınmaya başlar.

Herkes toplanıp Gülben’in eve taşınmasına yardım eder. Gülben taşındıktan sonra yeni evinde büyük bir davet vermek ister. Yemek yapmaya çalışırken aksilikler yaşayınca Esat’ı arar. Esat, yanında Arda Türkmen’le eve gelir. Arda Türkmen, Gülben’e çok güzel bir menü hazırlar.

Gülben, ziyafet sofrasında yemekleri kendisinin yaptığını söylese de kimse inanmaz. Arda Türkmen’in kendisine yardım ettiğini söyler. Ona da kimse inanmaz. Masada Rüya ile Ceylan karşı karşıya gelir.

Naci, Hikmet’le konuştuktan sonra yeni tuttuğu evi de iptal eder ve iş yerinde yatmaya başlar. Safiye, onu eve çağırır ve Han’ın banyosunda banyo yapmasını ister. Hikmet, buna karşı çıkınca Safiye babasına Naci’nin nişanlısı olduğunu söyleyip susturur.

Naci, banyo yapıp çıkar. Hikmet beyin aklı yine gider ve Naci’yi hırsız zannedip kapasına tava vurup onu yaralar. Han, gece çöp toplamaya çıktığında biriyle yer kavgası yapar. Ertesi gün o adamın kendisini takip ettiğini görüp onun yanına gider. Adam, yanına aldığı dört beş kişiyle birlikte Han’ın üzerine saldırır ve onu feci bir şekilde dövdürür.

Masumlar Apartmanı 54. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Han Büyük Bir Saldırıya Uğruyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Sadi Ağlama Krizlerine Giriyor

Kırmıızı Oda 59. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Sadi Ağlama Krizlerine Giriyor!

0
Tv 8'in sevilen dizisi Kırmızı Oda, 58. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Uzun bir aradan sonra Dara, kliniğe geliyor. Dara, abisinin öldüğü...