Cumartesi, Ocak 29, 2022
Ana SayfaDizilerYargı 14. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ceylin Yaşadığı Şoktan Çıkamıyor!

Yargı 14. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ceylin Yaşadığı Şoktan Çıkamıyor!

-

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Yargı, 14. yeni bölümüyle 19 aralık pazar günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Engin, fenalaşıp hastaneye kaldırılır. Ceylin, Seda’yı sıkıştırıp onun yüzünden yeğeninin ölümle pençeleştiğini söyler. Merdan’da Seda’yı kızıyla tehdit eder. Engin’in zehirlendiği ortaya çıkar. Ceylin, onun kaçacağını anlayıp kaçacağı arabaya saklanır. Gözlerini açtığında, elinde bir tabanca ve yerde yatan birini görür. Ceylin, büyük bir tuzağın içine düşer. Yargı 14. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Ceylin, yaşadığı şoktan çıkamıyor.

Pazar Dizileri 2021

Ceylin Yaşadığı Şoktan Çıkamıyor!

Yargı 14. bölüm 1. fragmanında; Ilgaz, Ceylin’in Engin kaçarken onun arabasına saklandığını tahmin ediyor. Her yerde Ceylin ile Engin aranıyor. Ormanda bir erkek cesedi bulunuyor. Metin, Gül’ün kapısını çalıyor. Bulunan ceset Zafer’e mi ait çıkıyor? Ilgaz, Ceylin’i ormanda perişan halde buluyor. Ceylin, yaşadığı şoktan çıkıp ona neler olduğunu anlatamıyor.

İşte Yargı 14. bölüm 1. fragmanı…

YARGI 13. BÖLÜM ÖZETİ!

Merdan, Seda’nın otel odasına adamlarıyla girip onun elinde oğlunu ve torunlarını tehdit eden ne kadar evrak ve görüntü varsa alır. Ceylin’de, Seda’nın oteline gidip onunla görüşmek ister. Onunla konuşurken Seda’ya Engin’in hastaneye kaldırıldığı haberi gelir. Neva, Engin’le konuşmaya gittiğinde daha onunla görüşemeden Engin’in hastaneye kaldırıldığını görür.

Ceylin, hastaneye geldiklerinde Seda’yı yeğeninin yanına götürüp onların yüzünden yeğeninin ölüm kalım savaşı verdiğini söyler. Seda, üzülerek yaptıklarının bu sonuçları doğuracağını bilmediğini söyler. Engin’in kanında zehir çıkar. Zehir’in de okuduğu Şahver Yengi’nin kitabından vücuduna geçtiği anlaşılır.

Engin’i zehirleyen kitap, Seda’nın kitabı çıkar. Pars, Seda’yı sorguya alır. Ilgaz, Ceylin’i o akşam yemeğe götürür. İkili çok güzel bir akşam geçirir. Ceylin, yemekten sonra ofisine gitmek ister. Ilgaz’dan, yanında kalmasını ister. Ilgaz, sabaha kadar Ceylin’in yanında yatar.

Metin, Zafer’in cesedinin babasının elinde olmadığını anlar. Merdan, Seda’nın karşısına geçip onu manevi kızıyla tehdit eder ve ailesinden uzak durmasını ister. Seda, Merdan’a söz verir. Engin, gözlerini açıyor ve babasını ister. Yekta, onu kendisinin zehirlemediğini ama şu saatten sonra onu kaçırabileceğini söyler.

Ertesi gün idrar tahlili vermek için tuvalete giden Engin ile Ceylin karşılaşır. Ceylin, onun çaldığı ıslıktan kaçacağını anlar. Hemen garaja inip Engin’in kaçacağı arabayı bulur ve içine gizlenir. Telefonu çekmediği için Ilgaz’a haber veremez. Sadece sesli mesaj gönderir.

Ilgaz ile Pars, konuşurken Engin’in kaçma planı yaptığını anlayıp hemen hastaneye polis ve jandarma gönderir. Onlar hastaneye ulaştığında Engin’in kaybolduğu anlaşılır. Yekta, hiçbir şeyden haberi yokmuş gibi davranır. Ceylin, bir ormanlık arazide kafası kanlar içinde elinde bir silahla kendisine gelir.

Neler olduğunu anlamaya çalışırken yanında yerde yatan birini görür. Engin’i biri öldürüp Ceylin’in üzerine mi atmak istiyor? Yerde yatan kişi Engin mi yoksa başka birisi mi?

Yargı 14. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Ceylin Büyük Bir Tuzağın İçine Düşüyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Aziz Babasının Vatan Haini Olmadığını Öğreniyor

Aziz 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Aziz Babasının Vatan Haini Olmadığını...

0
Show Tv'nin reyting rekortmeni dizisi Aziz, 11. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Aziz, amcasından hesap sorduğu sırada Galip kalp krizi geçiriyor. Efnan,...