Pazar, Ocak 23, 2022
Ana SayfaDizilerYargı 13. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ilgaz ile Ceylin Sevgili Oluyor!

Yargı 13. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ilgaz ile Ceylin Sevgili Oluyor!

-

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Yargı, 13. yeni bölümüyle 12 aralık pazar günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Ilgaz, Ceylin’in aşk itirafından sonra ona bildiği gerçeği anlatır. Ceylin, babasının suçsuz yere hapis yatmasına Metin’in sebep olduğunu öğrenince öfkeden deliye döner. Ama Defne için onu şikayet etmez. Şahver Yengi’nin gönderdiği kitapların sırrı ne? Yargı 13. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Ilgaz ile Ceylin sevgili oluyor.

Pazar Dizileri 2021

Ilgaz ile Ceylin Sevgili Oluyor!

Yargı 13. bölüm 1. fragmanında; Ceylin ile Ilgaz, birlikte bir akşam yemeği yiyor. Ilgaz, Ceylin’e karşı hislerini artık saklayamıyor. Güzel akşamın ardından Ilgaz, Ceylin’i eve götürüyor. Ceylin, Ilgaz’a hep yanında olmasını istediğini söylüyor. Ilgaz, Ceylin’in yanına uzanıp uzun uzun onu seyrediyor.

İşte Yargı 13. bölüm 1. fragmanı,,,

 

YARGI 12. BÖLÜM ÖZETİ!

Ceylin, Ilgaz’a aşık olduğunu ve onsuz olamadığını itiraf eder. Ilgaz, Ceylin’e cevap veremez. Ceylin, onun Neva ile barıştığını düşünmeye başlar. Ilgaz, öyle bir şey olmadığını şu an ona sarılmak ve öpmek istediğini ama ona itiraf edeceği şeyden sonra onun kendisiyle görüşmek istemeyebileceğini düşündüğünü söyler.

Ilgaz, babasının yıllar önce onun babasının hapiste suçsuz yere yatmasına neden olduğunu itiraf eder. Ceylin, bumu duyunca çılgına döner. Gidip Metin komisere onu şikayet edip suçunu çekmesini sağlayacağını, babasız geçirdiği yılların hesabını ondan soracağını söyler.

Defne, konuşulanları duyup Ceylin’e sarılır ve ondan babasını hapse göndermemesini ister. Ceylin, ertesi gün Metin’e onu Defne için affettiğini ve onun hakkında şikayette bulunmayacağını söyler. Ilgaz ile Ceylin, hastane davasına yoğunlaşır.

Kadının özellikle hastanelerden para koparmak için kızını hasta ettiğini ispatlarlar. Neva, yaptığı hatayla avukatlığı tehlikeye girer. Abisinden kendisini kurtarmasını ister. Pars, kız kardeşi için Yekta’dan yardım ister.

Engin, herkesi köşeye sıkıştırır. Çınar, yurt dışına kaçmak için dedesinin paralarını çalmaya kalkar. Ona yakalanınca da ona her şeyi itiraf etmek zorunda kalır. Parla, doping alıp yüzme yarışında altın madalya kazanır. Ancak, aldığı notla intihar eder.

Yekta, Seda’yla konuşmak için Laçin’i onun yanına gönderir. Laçin, Yekta’nın ona avukatlık şirketini devretmeyi teklif ettiğini söyler. Seda ise, bunu kabul etmez. Ceylan, Seda’nın Engin’in avukatı olduğunu öğrenir ve onun üzerine yürüyüp Engin’i serbest bırakırsa onu kendi elleriyle öldüreceğini söyler.

Ceylin, Parla’nın yanına hastaneye gider. Onun cebinden çıkan notu Ilgaz’a gösterir ve bunun Engin’in işi olduğunu söyler. Çok geçmeden Engin hapishaneden Ceylin’i arar ve ona, herkese karşı kendisinin tek olduğunu, ona ne yapması gerektiğini bildiğini söyler.

Ceylin, hemen oradan çıkar. Ilgaz, Ceylin’in ne yapacağını anlamaya çalışır. Şahver Yengi, bu davada canı yanan yanacak kim varsa, herkese kendisinin yazdığı kitabı gönderir. Engin, kitabı okurken bayılıp kalır.

Yargı 13. Bölüm Fragmanı Yayında! Şahver Yengi’nin Gönderdiği Kitapların Sırrı Ne?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Kırmızı Oda Dizisinin 58. Yeni Bölümü Ne Zaman

Kırmızı Oda Dizisinin 58. Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

0
Tv 8’in büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Kırmızı Oda’nın yayınlanan son bölümünde; Pembe, babası öldükten sonra İstanbul’a taşınmalarını ve Bünyamin’le nasıl evlendiklerini anlatır. Dara’nın...