Cumartesi, Ocak 29, 2022
Ana SayfaDizilerYargı 12. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ceylin Metin'i Suçunu İtiraf Etmeye Zorluyor!

Yargı 12. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ceylin Metin’i Suçunu İtiraf Etmeye Zorluyor!

-

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Yargı, 12. yeni bölümüyle 5 aralık pazar günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ceylin ve Ilgaz hastane davasının peşine düşmüşken bütün olaylar birbirine karışır. Çınar, Merdan tarafından sert bir dille uyarılır. Pars ile Neva cephesinde de durumlar karışır. Eren ise, bir aile dramının içine düşer. Engin intikam planından vazgeçmezken, Çınar’ı sıkıştırmaya devam eder. Yargı 12. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ceylin, Metin’i suçunu itiraf etmeye zorluyor.

Pazar Dizileri 2021

Ceylin Metin’i Suçunu İtiraf Etmeye Zorluyor!

Yargı 12. bölüm 2. fragmanında; Ilgaz’ın babası konusundaki itirafından sonra Ceylin çılgına dönüyor. Dünyası adeta başına yıkılıyor. Metin’in karşısına çıkarak bunun bedeli ödeteceğini söylüyor. Ilgaz ise aşkını kaybetmekten korkuyor. Ceylin’in de Ilgaz’ın da büyük bir kaosun içine giriyor.

İşte Yargı 12. bölüm 2. fragmanı…

YARGI 11. BÖLÜM ÖZETİ!

Engin, teyzesi Seda’ya verdiği evraklarla ortalığı karıştırır. Mert, telefonuna gelen videoyu kimin gönderdiğini araştırmaya başlar. Yekta ise, avukatlık diploması olmadığının ortaya çıkmaması için ne yapacağını düşünmeye başlar.

Ceylin ve Ilgaz, gönderilen sesli mesajdan sonra, bittiğini zannettikleri kabusun aslında yeni başladığını fark ederler. Engin’in başta onlar olmak üzere kendisine zarar verdiğine inandığı herkesle ilgili bir planı uygulamaya teyzesi sayesinde sokar.

Ceylin ve Ilgaz ise bu sarmalın tam merkezinde durur. Eren, Pars, Çınar ve Yekta, karşılarına çıkan bütün bu bulmacanın çözümü için kimseye belli etmeden çabalamak için uğraşır.

Ancak bu süreç hepsini beklemedikleri kadar büyük sorularla ve sürprizlerle baş başa bırakır. Eren, masasına bırakılan nottan sonra kızı olduğu söylenen kızın DNA örneğini alır. DNA sonucu çıkar. Eren o kızın öz kızı olduğunu ve onun üvey babası tarafından eziyet edildiğini öğrenir.

Zafer’in kaybolduğu kesinleşir. Ceylin, babasını bulmaya çalışır. Eren, Ilgaz’a bir kızı olduğunu ve Engin’in kızı üzerinden kendisini tehdit ettiğini anlatır. Yekta, karısıyla konuşup onu Seda’yı ikna etmesini ister.

Laçin, kocasının isteği üzeri Seda’yla konuşmaya gider. Ondan Yekta’nın diplomasının sahte olduğunu söylememesi karşılığında kocasının şirketini ona devretmek istediğini söyler. Engin, herkesi öyle bir köşeye sıkıştırıyor ki, kimse bir şey yapamaz.

Ceylin, babasını bulmak için uğraşır. Öte yandan Metin, oğluyla kendisinin yaptıkları ortaya çıkacak diye ödü kopar. Ilgaz, Engin’in ne yapmak istediğini öğrenip onunla konuşur. Engin, Ilgaz’ı da tehdit eder.

Ilgaz, tüm durumu öğrenir ve babasına gidip ona, ya suçunu itiraf etmesini yada, kendisinin bu durumu Ceylin’e anlatacağını söyler. Metin, Ilgaz’a yok mu bunun başka bi çaresi olup olmadığını sorar. Ilgaz, babasına Ceylin’in eninde sonunda bunu öğreneceğini bunun kaçışı olmadığını söyler.

Ceylin ise, Ilgaz’a olan aşkını itiraf etmek için onun yanına gelir. Onsuz olamadığını söyler ve ondan bir cevap bekler.

Yargı 12. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Engin Çınar’ı Sıkıştırmaya Devam Ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Aylin Aslım'dan Gülşen'i Eleştiren Işın Karaca'ya Sert Çıkış!

Aylin Aslım’dan Gülşen’i Eleştiren Işın Karaca’ya Sert Çıkış!

0
Son dönemlerde Gülşen'in sahnede giydiği kostümlerinin seçimi neredeyse ülkenin tüm gündemi olmuş durumda. Bu durum bir kadının sahnede ne giymesi gerektiğini kamuoyu önünde ahlak...