Çarşamba, Ocak 26, 2022
Ana SayfaDizilerElkızı 7. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Ezo Annesini Karşısında Görünce Şok Oluyor!

Elkızı 7. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Ezo Annesini Karşısında Görünce Şok Oluyor!

-

Fox Tv’nin sevilen dizisi Elkızı, 7. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ezo, Ali’nin peşine koruma taktığını öğrenir ve onu arar. Oda, ona zarar gelmemesi için böyle bir şey yaptığın söyler. Ezo, Harun’a aşık olup olmadığını anlayamaz. Emin olmak için Seher’le konuşur. Ama Seher’in, söylediklerinin hiç birini hissetmediğini anlar. Elkızı 7. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Ezo, annesini karşısında görünce şok oluyor.

Cumartesi Dizileri 2021

Ezo Annesini Karşısında Görünce Şok Oluyor!

Elkızı 7. bölüm 3. fragmanında; Ezo’nun doğum günü geliyor. O gün Ezo, annesini kaybettiği için herkes onun doğum gününü kutlamak istemediğini biliyor. Harun, bunu bilmediği için sırf Ezo’nun gözüne girmek için ona doğum günü sürprizi yapıyor. Zeliha, kızını bulup karşısına çıkıyor.

İşte Elkızı 7. bölüm 3. fragmanı…

ELKIZI 6. BÖLÜM ÖZETİ!

Bekir, Ezo’yu bayıltıp kaçırır ve onu götürüp bir kulübeye kapatır. Ezo, eli kolu bağlı bir şekilde kulübede mahsur kalır. Bekir, tekrar hastaneye dönüp Cavidan’a Ezo’nun elinde olduğunu söyler. Cavidan, Ezo’ya Bekir’in zarar vermesinden korkup komutana bir şey söyleyemez.

Bekir, Ezo’nun yanına gidip ona kendisiyle evlenmesini ister. Eğer kabul etmezse onu karakola şikayet edeceğini söyler. Ezo, onunla evlenmeyeceğini ne isterse yapmasını ister. Aslı, para çekip Harun’a verdiği için borçluları evini ve iş yerini talan eder. Böyle olunca da hemen hastaneden çıkıp Harun’un yanına gelir.

Harun, annesine kızdığı için bir otele yerleşir ve içmeye başlar. Cavidan, evde ne kadar para ve altın varsa bir çantaya doldurur. Bekir’e götürmek için evden çıkarken Ali ile komutanla karşılaşır. Seher, Cavidan’ın arabasının bagajına saklanır.

Cavidan, Bekir’le buluşmaya gider. Ona çanta dolusu para ve altını verip torununu serbest bırakmasını ister. O ise, kendisinin Ezo’yla evlenip tüm varlığın sahibi olacağını söyler. Seher, bagajdan tüm konuşulanları duyar.

Bu arada Ezo’nun telefon sinyallerinin en son görüldüğü yer bulunur. Jandarma oraya doğru giderken Seher, Bekir’in Ezo’yu sakladığı yeri bulur. Bekir’in, kendisiyle gönül eğlendirdiğini, Ezo’yla evlenmek istediğini duyar. Ezo, Bekir’le asla evlenmeyeceğini söyleyince oda kulübeyi ateşe verir.

Seher, Ezo’yu alevlerin arasından kurtarır. Ali, Ezo’ya evlenme teklif etmek için birlikte buluştukları kulübeye sürprizler hazırlar. Ezo, oraya giderken Harun, onu görür. Yerde bir yüzük bulur.

Ona bakarken Ezo, dışarı çıkar ve Harun, Ali’nin Ezo’ya yapacağı evlenme teklifinin üzerine konar ve ona evlenme teklifi eder. Ezo ise, Harun’la evlenmeyi düşünmeye başlar.

Elkızı 7. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ali Ezo’yu Korumak İçin Peşine Koruma…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Gülşen Yine Sahne Kıyafetiyle Gündem Oldu

Gülşen Yine Sahne Kıyafetiyle Gündem Oldu

0
Son günlerde sahne kıyafetleriyle eleştirilen Gülşen geçtiğimiz gün bir açıklama yapmıştı. Dün akşam sahneye çıkan Gülşen yine sahne kıyafetiyle olay oldu. Sosyal medyadan kötü...
Emre Karayel Baba Oldu

Emre Karayel Baba Oldu