Cumartesi, Ocak 29, 2022
Ana SayfaDizilerAziz 5. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Efnan'ın Sesinin Güzelliği Herkesi Şaşırtıyor!

Aziz 5. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Efnan’ın Sesinin Güzelliği Herkesi Şaşırtıyor!

-

Show Tv’nin yeni gözde dizisi Aziz, 5. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Aziz, Efnan’la birlikte Maksude’nin doğum gününe gider. Masadaki herkes, Efnan’ı Aziz’in yanına yakıştırmaz. Aziz, kendisinin bu işi yapıp başarılı olmasını istemediklerini bilir ve önüne engel olacaklarını tahmin edip adamlarını toplayıp onları bunun için hazırlıklı olmaları söyleyip uyarır. Aziz 5. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Efnan’ın sesinin güzelliği herkesi şaşırtıyor.

Cuma Dizileri 2021

Efnan’ın Sesinin Güzelliği Herkesi Şaşırtıyor!

Aziz 5. bölüm 3. fragmanında; Dilruba, Efnan’ı rezil etmek için ondan türkü söylemesini istiyor. Efnan, türkü söylemeye başlayınca başta Pierre olmak üzere herkes onun sesinin güzelliğine hayran oluyor. Eve geldikten sonra Efnan, Hatice anaya yeni kıyafetlerde giyse Aziz’in kendisini beğenmediğini düşündüğünü söylüyor. Hatice ise, Aziz’in ondaki güzelliği bir gün göreceğini söylüyor.

İşte Aziz 5. bölüm 3. fragmanı…

AZİZ 4. BÖLÜM ÖZETİ!

Aziz’in arkadaşları onun atölyesini el birliğiyle çalışılabilecek hale getirir. Galip, Aziz’e yardım eden tüm işçileri işten kovar. Ellerinde onlara ait senetleri işleme sokup onları evlerinden attırmaya başlar. Bu arada Aziz, Piere ile görüşür. Piere, Aziz’den atölyesini açması için 50 altın ister. Aziz, kefil bulup bankadan kredi çeker.

Tam parayı alıp bankadan çıkarken Galip, işten çıkarttığı işçilerin elindeki senetlerle onların evlerini ellerinden aldığını öğrenir. Hiç düşünmeden elindeki paraları verip işçilerin senetlerini bankadan satın alır. İşçiler evlerinden çıkmaktan kurtulur. Ancak Aziz, atölyenin açabilmek için hala elli altına ihtiyacı vardır.

Adem, babasının kasasındaki tapuları ve amcasının babasına yazdığı mektubu bulur. Babasını o mektupla tehdit eder. Eğer Dilruba ile evlenmesine engel olursa Aziz’e gidip ona o mektubu vereceğini, onun tüm mallarının onun üzerinde olduğunu anlatacağını söyler.

Dilruba, Aziz’in evine gider. Kapıyı Efnan açar. Dilruba, Efnan’ı aşağılamaya başlayınca Azime, araya girer ve Aziz’in Efnan’la evleneceğini söyler. Aziz, Efnan’a onunla evlenmeyeceğini onun evinde hizmetçilik yapmaya devam edeceğini söyler.

Galip, Handan’ın yanına gider ve ondan özür dileyip Adem ile Dilruba’nın evliliği için hazırlık yapmayı kabul ettiğini söyler. Efnan, Aziz’in atölyesini açması için herkesle konuşup onlardan para toplar. Ancak o para yinede Piere’nin istediği parayı karşılamaz.

Hatice Ana’nın evine Ankada’dan bir adam gelir ve ona Aziz için bir çanta dolusu para bırakır. Ona, Paşa’nın selamı olduğunu söyler. Aziz, parayı verip atölyesini açar. Efnan’a da bir ayakkabı alıp ona hediye eder. Dilruba, yine onları samimi bir şekilde görür.

Aziz 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Aziz Kendisiyle Uğraşacaklara Karşı Hazırlanıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Aylin Aslım'dan Gülşen'i Eleştiren Işın Karaca'ya Sert Çıkış!

Aylin Aslım’dan Gülşen’i Eleştiren Işın Karaca’ya Sert Çıkış!

0
Son dönemlerde Gülşen'in sahnede giydiği kostümlerinin seçimi neredeyse ülkenin tüm gündemi olmuş durumda. Bu durum bir kadının sahnede ne giymesi gerektiğini kamuoyu önünde ahlak...